رفتن به مطلب

انتقال سرور و خرابی سایت

ارسال‌های توصیه شده

• بنیان گذار IPSFarsi
در 7 دقیقه قبل، wuala گفته است :

سرور تازه ادمینم ریخته می خوام بدونم چه چیزایی برای IPS نیازه که یادش رفته ممکنه از اژاکس باشه ؟ یا چیزایی که لازمه چی هست ؟

چیزی که من متوجه شدم این بودش که بعضی از فایل ها مثل فایل آیکون توی هاست شما وجود نداره به خاطر همین هر چقدر recache کرده باشید بازم درست نشده!

اول از همه یک پوسته جدید بسازید. کافیه در بخش پوسته ها روی افزودن کلیک کنید و بدون تغییر تنظیمات پوسته جدید رو ایجاد کنید. ببینید آیا بازم همون مشکل هست یا خیر.

اگر با اون اسکریپت چک کردید همه چی سبز بود و هیچ اخطاری مثل suhosin نبوده باید مراجعه کنید لاگ سرور رو نگاه کنید.

مشخصات نرم افزاری سرور چیه ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 22
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

فایل ها وجود داره، IPS من دوباره ریختم نشد یعنی یک IPS خام ریختم حتی لود هم نکردن که نصب کنه IPS خام( جدید )

قالب ریختم اما نمی تونم انتخاب کنم که قالب باز کنه چون بعضی گذینه هاش کار نمیکنه

اسکریپت ریختم همش سبز بود

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 59 دقیقه قبل، wuala گفته است :

فایل ها وجود داره، IPS من دوباره ریختم نشد یعنی یک IPS خام ریختم حتی لود هم نکردن که نصب کنه IPS خام( جدید )

کمکی متاسفانه از دست ما بر نمیاد. ببینید مشکل از تنظیمات سرور شما هست. اینکه یک اسکریپت سالم که همه جا قابل نصب هست روی سرور شما حتی نصب نمی شه، مطمئنا مشکل از تنظیمات سرور شما هست.

ببینید من برای کمک به شما اینجا یکسری سوال پرسیدم. شما سوال های من رو یکی در میون پاسخ دادید یکیش مثل این :

در 1 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

اینایی که نوشتید مربوط به اجرای بخش عیب شناسی هست. در همون بخش در بالا، بررسی سیستمی وجود داره که هاست شما رو از لحاظ php و بقیه موارد بررسی می کنه.

که شما پاسخ دادید :

در 1 ساعت قبل، wuala گفته است :

من اون اسکریپ انجمن ریختم تمام ماژول هاشو نصب کردم

اصلا متوجه عرایض بنده نشدید. اون اسکریپت جداست اون روشی که من گفتم جدا!

یا مثلا اینجا :

در 1 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

مشخصات نرم افزاری سرور چیه ؟

شما ولی بازم جواب ندادید.

البته ایرادی نداره من درک می کنم شما تمایلی به پاسخ دادن ندارید که خوب نتیجتا باعث شد که من دیگه امکان راهنمایی به شما رو نداشته باشم و همچنین دیگه در تاپیک های شما از طرف من یا مدیران پاسخی نخواهید شنید.

و البته من درک می کنم که انجمن شما خصوصیه و حریم خودتون. دلیل اینکه از طرف مدیران اینجا هم پاسخی دریافت نخواهید کرد حذف کپی رایت هست. طبق سیاست های کاری مون، ما از مدیران سایت هایی که کپی رایت رو حذف می کنن پشتیبانی نداریم.

با توجه به نوع فعالیت سایت تون که به انگلیسی هست شما می تونید توی انجمن های خارجی مشکلات تون رو مطرح کنید.

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...