رفتن به مطلب

انتقال سرور و خرابی سایت

ارسال‌های توصیه شده

در 1 دقیقه قبل، PSCR.IR گفته است :

لینک انجمن لطفا.

انجمن من خیلی خصوصی هست صفحه اولش یوزر پسورد داره بخاطر همین نمیشه به اشتراک گذاشت اما اینایی که گفتم دیگه

1.JPG

صفحه پست هم باز نمیشه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 22
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ
  • بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

اول از همه مشکل اینه که فایل ها به طور کامل منتقل پیدا نکردن یا صدمه دیدن! فایل های IPS رو دوباره بریزید سپس کش رو از همون قسمتی که گفتن پاک کنید.

در ضمن چک کنید که اصلا هاست شما سازگار هست یا خیر. از بخش سیستم > پشتیبانی > بررسی سیستم

لینک ارسال

در 10 دقیقه قبل، وحید نامنی گفته است :

با سلام

اول از همه مشکل اینه که فایل ها به طور کامل منتقل پیدا نکردن یا صدمه دیدن! فایل های IPS رو دوباره بریزید سپس کش رو از همون قسمتی که گفتن پاک کنید.

در ضمن چک کنید که اصلا هاست شما سازگار هست یا خیر. از بخش سیستم > پشتیبانی > بررسی سیستم

من فایل IPS ریختم اما می خواستم اپگرید کنم نوشته هیچ برنامه ای برای ارتقاع وجود ندارد

و وقتی رفتم تو قسمت سیستم ، ساپورت، یک خط قرمز نشون داد این

Some of your source files have been modified

زیرش نوشته

fix this

داخلش رفتم نوشته

Some of the source files for IPS Community Suite have been modified.

• /var/www/hidden_service/system/Member/Member.php
  • /var/www/hidden_service/error.php
  • /var/www/hidden_service/admin/upgrade/lang.php
  • /var/www/hidden_service/admin/install/lang.php
  • /var/www/hidden_service/applications/core/extensions/core/CommunityEnhancements/GeoIP.php
  • /var/www/hidden_service/applications/core/extensions/core/CommunityEnhancements/SpamMonitoring.php
  • /var/www/hidden_service/applications/core/modules/setup/upgrade/license.php
  • /var/www/hidden_service/applications/core/modules/setup/install/license.php
  • /var/www/hidden_service/applications/core/modules/admin/system/upgrade.php
  • /var/www/hidden_service/applications/core/modules/admin/settings/licensekey.php
  • /var/www/hidden_service/applications/core/modules/admin/membersettings/spam.php
  • /var/www/hidden_service/applications/core/modules/admin/overview/dashboard.php

This can be normal if you have applied a patch to these files, however if you do not recognize the changes, you should download an unmodified copy of those files and upload them to your server. Once that is done, check if the problem persists.

دوستان ایده ندارن

لینک ارسال

سلام.ببخشید که من اینجا این پست را قرار میدم.ایده‌ای ندارم.اما این پست را برای ادمین جان و دیگر استادان عزیز قرار میدم و ازشون خواهشی که دارم اینه که مشکل لود ویرایشگر را حل کنند.هم من، هم ایشون و هم چند پستی را که دنبال می‌کنم مثل:

همگی مشکل لود شدن ویرایشگر در نسخه‌ی IPB 4 را دارند.بزرگواران، من تمامی موارد را با هاستینگ هم در میان گذاشتم و حتی فایل log هاست هم چندین بار بررسی شده و خطایی وجود ندارد.از طرفی اون قسمت بررسی سیستم هم چک کردیم، باز هم خطایی وجود ندارد.موضوع دیگر اینکه کش را هم پاک کردیم ولی باز هم ویرایشگر لود نمی‌شود.این مشکلات در انجمن IPB 3.4 وجود ندارد.ممنون میشم منتی سر ما بذارید و وقتی را به این موضوع اختصاص دهید تا ببینید چه موردی هست که باعث ایجاد این مشکل می‌شود.حداقل شناخت مشکل، کلی از مسیر را حل میکنه.بنده خودم الان نزدیک به دو ماه هست همه چیز را زیر و رو کردم با اینکه هنوز از IPB 3 استفاده می‌کنم اما قسمتی از هاستم را به نصب IPB 4.1 اختصاص دادم آن را در آدرس test.ankidroid.ir قرار دادم و هر روز این مورد را بررسی می‌کنم تا ببینم آیا مشکل حل میشه یا نه.امروز به نسخه ۴.۱.۱۷ نیز آپدیت کردم ولی باز هم مشکل باقی است.من این قسمت هاست را به حل این مشکل اختصاص دادم.جناب نامنی عزیز و دیگر مدیران عزیزی که میخواهید منت سر ما بذارید و وقتی را به ما اختصاص دهید، اگر هاست شما با این مشکل مواجه نیست و میخواهید بیشتر با مشکلات ما آشنا شوید می‌توانم دسترسی‌ها را در اختیارتان قرار دهم تا زحمتی بکشید و این مورد را بررسی کنید.با هاستینگ مکاتبه‌های زیادی داشتم و الان هم تصمیم دارم که هاستم را به یک سرور دیگه که قبلاً این برنامه‌ی روی آن درست جواب داده منتقل کنم.اما می‌بینم خیلی‌ها هستند که با این مشکل روبه‌رو هستند.پس اگر امکانش هست، این مشکل را یکبار برای همیشه حل کنیم.

ببخشید که زیاد شد و ممنونم بابت وقتی که برای خواندن این متن قرار دادید.

موفق و پیروز باشید

لینک ارسال

• تیم مدیریت/توسعه دهنده
در 4 دقیقه قبل، ankidroid گفته است :

سلام.ببخشید که من اینجا این پست را قرار میدم.ایده‌ای ندارم.اما این پست را برای ادمین جان و دیگر استادان عزیز قرار میدم و ازشون خواهشی که دارم اینه که مشکل لود ویرایشگر را حل کنند.هم من، هم ایشون و هم چند پستی را که دنبال می‌کنم مثل:

همگی مشکل لود شدن ویرایشگر در نسخه‌ی IPB 4 را دارند.بزرگواران، من تمامی موارد را با هاستینگ هم در میان گذاشتم و حتی فایل log هاست هم چندین بار بررسی شده و خطایی وجود ندارد.از طرفی اون قسمت بررسی سیستم هم چک کردیم، باز هم خطایی وجود ندارد.موضوع دیگر اینکه کش را هم پاک کردیم ولی باز هم ویرایشگر لود نمی‌شود.این مشکلات در انجمن IPB 3.4 وجود ندارد.ممنون میشم منتی سر ما بذارید و وقتی را به این موضوع اختصاص دهید تا ببینید چه موردی هست که باعث ایجاد این مشکل می‌شود.حداقل شناخت مشکل، کلی از مسیر را حل میکنه.بنده خودم الان نزدیک به دو ماه هست همه چیز را زیر و رو کردم با اینکه هنوز از IPB 3 استفاده می‌کنم اما قسمتی از هاستم را به نصب IPB 4.1 اختصاص دادم آن را در آدرس test.ankidroid.ir قرار دادم و هر روز این مورد را بررسی می‌کنم تا ببینم آیا مشکل حل میشه یا نه.امروز به نسخه ۴.۱.۱۷ نیز آپدیت کردم ولی باز هم مشکل باقی است.من این قسمت هاست را به حل این مشکل اختصاص دادم.جناب نامنی عزیز و دیگر مدیران عزیزی که میخواهید منت سر ما بذارید و وقتی را به ما اختصاص دهید، اگر هاست شما با این مشکل مواجه نیست و میخواهید بیشتر با مشکلات ما آشنا شوید می‌توانم دسترسی‌ها را در اختیارتان قرار دهم تا زحمتی بکشید و این مورد را بررسی کنید.با هاستینگ مکاتبه‌های زیادی داشتم و الان هم تصمیم دارم که هاستم را به یک سرور دیگه که قبلاً این برنامه‌ی روی آن درست جواب داده منتقل کنم.اما می‌بینم خیلی‌ها هستند که با این مشکل روبه‌رو هستند.پس اگر امکانش هست، این مشکل را یکبار برای همیشه حل کنیم.

ببخشید که زیاد شد و ممنونم بابت وقتی که برای خواندن این متن قرار دادید.

موفق و پیروز باشید

درود بر شما.

واقعا از اینکه یکی از اعضای IPBFarsi هستید خوشنود هستم.

ولی ای کاش در جای مناسب موضوع ایجاد می کردید و مشکلتون رو مطرح می کردین.

مشکل شما در لود نشدن فایل ckeditor.js هستش و من بررسی کردم سایت شما رو دیگر فایل ها درون پوشه ckeditor به درستی و صحت کامل موجود می باشد.

اینکه اساتید در اینجا خدمت شما می گویند مشکل از سمت هاست شماست، بی دلیل نیست.

منتها پشتیبانی هاست ها متاسفانه محدود و تا جایی که جا داره به کاربرهاشون می گن "مشکل از هاست نیست" .

نظر من این هستش :

اکثر هاست ها متاسفانه بدون هیش دانشی در حال استفاده از "Anti Virus" هستند و در صورتی که تنظیم نباشه، به بعضی از ها گیر می ده و اون ها رو حذف می کنه به صورت خودکار.

شما برای امتحان این مورد، فایل زیر را در مسیر زیر انتقال بدهید و ببینید آیا فایل پس از آپلود و بارگذاری مجدد صفحه برای استفاده از Editor حذف می شود؟

مسیر :

در مسیر اصلی انجمن

"applications\core\interface\ckeditor\ckeditor"

دانلود فایل :

ckeditor.js

لینک ارسال

من یک بار دیگه مشکلمو میگم من سرور انتقال دادم  انجمن بالا اوردم اما انجمن کار نمی کنه ممکنه پست نمیشه داد، موس قبلا رو پیغام بالای صفحه میبردم باز میشد الان باز نمیشه، چت باکس هم اژاکس بور کار نمیکنه الان

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 7 ساعت قبل، wuala گفته است :

من یک بار دیگه مشکلمو میگم من سرور انتقال دادم  انجمن بالا اوردم اما انجمن کار نمی کنه ممکنه پست نمیشه داد، موس قبلا رو پیغام بالای صفحه میبردم باز میشد الان باز نمیشه، چت باکس هم اژاکس بور کار نمیکنه الان

اون کارهایی که گفتم رو کردید ؟

لینک ارسال

در 18 دقیقه قبل، وحید نامنی گفته است :

اون کارهایی که گفتم رو کردید ؟

در 12 ساعت قبل، wuala گفته است :

من فایل IPS ریختم اما می خواستم اپگرید کنم نوشته هیچ برنامه ای برای ارتقاع وجود ندارد

و وقتی رفتم تو قسمت سیستم ، ساپورت، یک خط قرمز نشون داد این

Some of your source files have been modified

زیرش نوشته

fix this

داخلش رفتم نوشته

Some of the source files for IPS Community Suite have been modified.

• /var/www/hidden_service/system/Member/Member.php
  • /var/www/hidden_service/error.php
  • /var/www/hidden_service/admin/upgrade/lang.php
  • /var/www/hidden_service/admin/install/lang.php
  • /var/www/hidden_service/applications/core/extensions/core/CommunityEnhancements/GeoIP.php
  • /var/www/hidden_service/applications/core/extensions/core/CommunityEnhancements/SpamMonitoring.php
  • /var/www/hidden_service/applications/core/modules/setup/upgrade/license.php
  • /var/www/hidden_service/applications/core/modules/setup/install/license.php
  • /var/www/hidden_service/applications/core/modules/admin/system/upgrade.php
  • /var/www/hidden_service/applications/core/modules/admin/settings/licensekey.php
  • /var/www/hidden_service/applications/core/modules/admin/membersettings/spam.php
  • /var/www/hidden_service/applications/core/modules/admin/overview/dashboard.php

This can be normal if you have applied a patch to these files, however if you do not recognize the changes, you should download an unmodified copy of those files and upload them to your server. Once that is done, check if the problem persists.

دوستان ایده ندارن

همه کار کردم نشد، لود نمیکنه

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

اینایی که نوشتید مربوط به اجرای بخش عیب شناسی هست. در همون بخش در بالا، بررسی سیستمی وجود داره که هاست شما رو از لحاظ php و بقیه موارد بررسی می کنه.

این نتیجه ای هم که قرار دادید طبیعی هست چون شما از نسخه نال استفاده می کنید.

لینک ارسال

اقای مهندس نامنی سرور تازه ادمینم ریخته می خوام بدونم چه چیزایی برای IPS نیازه که یادش رفته ممکنه از اژاکس باشه ؟ یا چیزایی که لازمه چی هست ؟

من اون اسکریپ انجمن ریختم تمام ماژول هاشو نصب کردم

در 11 دقیقه قبل، وحید نامنی گفته است :

اینایی که نوشتید مربوط به اجرای بخش عیب شناسی هست. در همون بخش در بالا، بررسی سیستمی وجود داره که هاست شما رو از لحاظ php و بقیه موارد بررسی می کنه.

این نتیجه ای هم که قرار دادید طبیعی هست چون شما از نسخه نال استفاده می کنید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...