رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد رتبه ی انجمن نصب شده در سابدامین

ارسال‌های توصیه شده

سلام.من انجمن ساز IPB را در ساب‌دامین سایتم نصب کردم چیزی شبیه به کاری که شما انجام دادید.از طرفی صفحه‌ی ورود و اصلی سایتم همیشه ثابت است و مطالب در انجمن قرار داده می‌شود.اما غرض از مزاحمت:

1. ساب دامین و خود دامین اصلی به صورت جدا رتبه‌بندی می‌شوند؟ به عبارتی مطالبی که در انجمن گذاشته میشه بر روی رتبه‌ی دامنه‌ی اصلی تأثیر مثبت دارد و یا خیر؟
  2. چرا زمانی که در الکسا میخوام رتبه‌ی ساب‌دامین را بگیرم، ریدایرکت میشه به دامنه‌ی اصلی و رتبه‌ی دامنه‌ی اصلی را برای من نشان می‌دهد؟

ممنون بابت وقتی که میذارید.موفق و پیروز باشید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• تیم مدیریت/توسعه دهنده
در 6 دقیقه قبل، ankidroid گفته است :

سلام.من انجمن ساز IPB را در ساب‌دامین سایتم نصب کردم چیزی شبیه به کاری که شما انجام دادید.از طرفی صفحه‌ی ورود و اصلی سایتم همیشه ثابت است و مطالب در انجمن قرار داده می‌شود.اما غرض از مزاحمت:

1. ساب دامین و خود دامین اصلی به صورت جدا رتبه‌بندی می‌شوند؟ به عبارتی مطالبی که در انجمن گذاشته میشه بر روی رتبه‌ی دامنه‌ی اصلی تأثیر مثبت دارد و یا خیر؟
  2. چرا زمانی که در الکسا میخوام رتبه‌ی ساب‌دامین را بگیرم، ریدایرکت میشه به دامنه‌ی اصلی و رتبه‌ی دامنه‌ی اصلی را برای من نشان می‌دهد؟

ممنون بابت وقتی که میذارید.موفق و پیروز باشید

درود.

جواب سوال 1 ) بر روی دامنه اصلی محاسبه می شود.

جواب سوال 2 ) به این دلیل که رتبه بر روی دامنه اصلی در نظر گرفته می شود.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• وحید نامنی عنوان را به راهنمایی در مورد رتبه ی انجمن نصب شده در سابدامین تغییر داد

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...