رفتن به مطلب

اتصال فروشگاه به دانلود

ارسال‌های توصیه شده

سلام.

من برای فروش فایل های دانلودی، به توصیه یکی از دوستان در همین انجمن، یه فروشگاه زدم. درش اکانت های ماهانه تعریف کردم که کاربر با خریدش ارتقا پیدا می کنه به "کاربر ویژه".

کاربر ویژه هم بهش دسترسی دانلود فایل دادم.

حالا سوالم اینه میشه سیستم فروش اکانت رو از ماهی به امتیازی تبدیل کرد؟ منظورم اینه مثلا من یه اکانت میفروشن تحت عنوان اکانت " 500 امتیازی".

بعد برای هر محصول دانلودی بتونم یه امتیازی تعریف کنم. مثلا 10 امتیاز. 

حالا کاربر طبق امتیازی که داره می تونه مدیریت کنه چه محصولی رو دانلود کنه.

کلا اینکار روی IPB شدنیه یا من زیاد فانتری شدم :dash1:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

با اجازه از اساتید :)

تو تنظیمات فروشگاه یا محصولات چنین چیزی ندیدم من ^#(^

ولی تو صفحه اصلی سایت بخش فروشگاه => جزئیات من => تراکنش ها می تونند تبلیغ بکنند و کمسیون بصورت درصد بگیرند که بعدا از اون درصدها می تونند یک محصولی رو خریداری بکنند که تو تنظیمات باید شما درصد کمسیون رو تعریف کنید :)

4.png

5.png

این کمسیونی هستش که من برای انجمن خودم تعریف کردم و 10 درصد برای خریدهای بالای 50.000 هزار تومان :)

7.png

8.png

6.png

مثل سرویس های هاستینگ که لینک معرفی میذارند

نمونه: http://www.ircfc.ir/clients/referrals/

3.png

امیدوارم که کاملا گویا باشه و مشکلتون رو حل کنه :)

با تشکر

یاحق

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

برای امتیازی کردن از برنامه زیر استفاده کنید :

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

با سلام

برای امتیازی کردن از برنامه زیر استفاده کنید :

ممنون. برنامه رو نصب کردم.

اینطور که من متوجه شدم و تونستم تنظیمش کنم، با این برنامه میشه برای هر کالا در فروشگاه یه امتیازی در نظر گرفت، که با خرید کالا، اون امتیاز به کاربر اضافه میشه.

مثلا من یه محصول دارم به نام "500 امتیاز" با مبلغ 10 هزار تومن.

کاربر 10 تومن رو که پرداخت میکنه، 500 امتیاز بهش اضافه میشه.

تا اینجا ش اوکی هست. اما قدم بعدی خرج کردن این امتیاز توی بخش دانلود هست.

حالا نمی دونم چطوری میشه به هر لینک یا پست در بخش دانلود یه امتیاز اختصاص بدم، که کاربر دانلود که کرد اون امتیاز ازش کسر بشه.

اصلا شدنیه؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 38 دقیقه قبل، mohammad.983 گفته است :

اما قدم بعدی خرج کردن این امتیاز توی بخش دانلود هست.

حالا نمی دونم چطوری میشه به هر لینک یا پست در بخش دانلود یه امتیاز اختصاص بدم، که کاربر دانلود که کرد اون امتیاز ازش کسر بشه.

اصلا شدنیه؟

طبق توضیحاتی که خود سازنده داده توی سایت اصلی با Rules ظاهرا می شه چنین کاری کرد که البته من هنوز تست نکردم.

لینک ارسال

در 8 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

طبق توضیحاتی که خود سازنده داده توی سایت اصلی با Rules ظاهرا می شه چنین کاری کرد که البته من هنوز تست نکردم.

منم حدس زدم باید با rule بشه کاری کارد. ولی راهنمایی تو سایت مرجع پیدا نکردم که کامل توضیح داده باشه.

فقط خودم یه تستی دارم توی رولز می زنم. میشه براش تعریف کردم که طبق یه قانونی از امتیاز کاربر کم یا زیاد کنه.

اما این قانون برای من باید دانلود فایل باشه. که من پیداش نمی کنم. یه لطفی کنید ببیند توی اینها هیچ کدوم معنی دانلود فایل میده!

rule.JPG

پ.ن: من گزینه های بالا رو تست کردم. مثلا view رو که انتخاب میکنی. بعدش می تونی تنظیم کنی که هر بار که صفحه دانلود محصول دیده میشه امتیاز از کاربر کم یا زیاد بشه. اما مثل اینکه نمیشه رولی بهش داد که وقتی روی دانلود کلیک میکنه، این امتیاز ازش کم بشه! شانس من ندارم :dash1:

اقا یافتم. به طور خلاصه راه حل ش این شکلیه.

1- توی rules قسمت "Custom Data Fields"، یه فیلد تعریف می کنیم به نام "امتیاز". تو تنظیمات پایین هم ارتباطش می دیدیم با downloads/file.

2- حالا یه rule می سازیم که در "Rule Triggered When"، همین فیلد "امتیاز" که ساخته بودیم رو انتخاب می کنیم و بعدش هم تو قسمت action، گزینه credit or debit رو انتخاب می کنیم.

3- حالا هر فایل دانلودی که ایجاد کنیم. در بخش دانلود یه فیلد اضافه شده به اسم "امتیاز". اگر یه عدد منفی براش در نظر بگیریم. کاربر روی فایل دانلود کلیک کنه، ازش امتیاز کم میشه.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...