رفتن به مطلب

مشکل در ارسال پاسخ

ارسال‌های توصیه شده

سلام

بسیاری از مواقع پاسخ به یک پست بعد از کلیک رو بخش مربوطه پنل مربوط به ویرایشگر باز نمیشه و فقط امکان گذاشتن تیتر و فایل اتچ هست. دلیلش چیه ؟

یعنی قسمت متن ادیتور و ابزارهای ادیتور بعد از کلیک نشون داده نمیشه و کامل باز نمیشه.

آیا راهی هست که بشه بصورت پیشفرض فعال باشه و دیگه نیاز نباشه که کلیک کنیم تا ابزارها و باکس ادیتور فعال بشه ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

در 14 ساعت قبل، mkamali گفته است :

بسیاری از مواقع پاسخ به یک پست بعد از کلیک رو بخش مربوطه پنل مربوط به ویرایشگر باز نمیشه و فقط امکان گذاشتن تیتر و فایل اتچ هست. دلیلش چیه ؟

مشکل یا از طرف سرور هست که فایل های js مشکل دارند یا اینکه صفحه به صورت کامل برای کاربر بارگذاری نشده باشه که معمولا در فایرفاکس اتفاق می افته که با refresh دوباره درست می شه.

در 14 ساعت قبل، mkamali گفته است :

آیا راهی هست که بشه بصورت پیشفرض فعال باشه و دیگه نیاز نباشه که کلیک کنیم تا ابزارها و باکس ادیتور فعال بشه ؟

فعلا که راه حلی نیست.

لینک ارسال

در 14 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

مشکل یا از طرف سرور هست که فایل های js مشکل دارند یا اینکه صفحه به صورت کامل برای کاربر بارگذاری نشده باشه که معمولا در فایرفاکس اتفاق می افته که با refresh دوباره درست می شه.

این یك مشكله برای IPS من تو موبایل دیدم. تو كروم هم دیدم.

در 14 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

فعلا که راه حلی نیست.

من به این نتیجه رسیدم كه IPB فروم خوبیه ولی برای انجمن های تخصصی و حرفه ای. برای انجمن های فان و سرگرمی كه آدم های عامه میرن سخته و نمیتونه خوب باشه. خیلی یوزرفرندلی نیست. انعطاف پذیر هم نیست.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 3 ساعت قبل، mkamali گفته است :

این یك مشكله برای IPS من تو موبایل دیدم. تو كروم هم دیدم.

دوباره فایل های IPS رو آپلود کنید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...