رفتن به مطلب

مشکل پس از تغییر ورژن php به 7

ارسال‌های توصیه شده

با سلام خدمت شما دوستان عزیز

ورژن php سرور رو به 7 اپگرید کردم و دیگه انجمن از دسترس خارج شد

لطفا راهنمایی کنید چه طور مشکل رو حل کنم

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function set_magic_quotes_runtime() in /home/sezarforum/domains/forum.sezarco.ir/public_html/initdata.php:382
  Stack trace:
  #0 /home/sezarforum/domains/forum.sezarco.ir/public_html/index.php(21): require_once()
  #1 {main}
  thrown in /home/sezarforum/domains/forum.sezarco.ir/public_html/initdata.php on line 382

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در هم اکنون، SirMoein گفته است :

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function set_magic_quotes_runtime() in /home/sezarforum/domains/forum.sezarco.ir/public_html/initdata.php:382
  Stack trace:
  #0 /home/sezarforum/domains/forum.sezarco.ir/public_html/index.php(21): require_once()
  #1 {main}
  thrown in /home/sezarforum/domains/forum.sezarco.ir/public_html/initdata.php on line 382

سلام

به هاستتون پیام بدید که افزونه هایی جانبی که قبلا خود هاست مربوطه  براتون اضافه کردند اونها رو پاک کنند ...........

لینک ارسال

• تیم مدیریت/توسعه دهنده
در 33 دقیقه قبل، SirMoein گفته است :

Stack trace:
  #1 {main}

حالا چرا 7؟ اصلا پیشنهاد نمی دم بهتون از نسخه 7 PHP استفاده کنید.

نسخه 5.6، در حال حاظر استاندارد هاست های ایرانی هست و تمامی کدنویسی های حال حاظر موجود با این نسخه سازگار هستند.

لینک ارسال

دوستان توضیح دادن فقط منم اضافه کنم که ورژن 3 از php 7 پشتیبانی نمیکنه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...