رفتن به مطلب

اشتراک گذاری خودکار مطالب در شبکه های اجتماعی مثل فیس بوک و تلگرام و ....

ارسال‌های توصیه شده

سلام.جستجو کردم چیزی در مورد این مطلب بهم نمایش نداد.آیا افزونه‌ای یا امکانی در IPB وجود دارد که به طور خودکار مطالب منتشر شده اعم از تاپیک، دانلود، محصول و ...  را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کنه؟؟

من قبلاً که از وردپرس استفاده می‌کردم، آدرس خوراک سایتم را به سایتی مثل dlvr.it داده بودم و این سایت مطالبی را که تازه‌ روی سایت منتشر می‌شدند را به صورت خودکار روی شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌کرد.اگر افزونه‌ی بالا وجود ندارد، میشه بفرمایید آدرس خوراک انجمن چی هست؟ و آیا خوراک انجمن ظاهر مناسبی برای انتشار در شبکه‌های اجتماعی دارد و یا خیر؟

در ضمن من به عرف وردپرس آدرس club.ankidroid.ir/feed را برای دسترسی به خوراک انجمن زدم ولی به ناکجاآباد رسیدم.

در کل دوست دارم پیشنهاد شما را بدونم

سپاس

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• وحید نامنی عنوان را به اشتراک گذاری خودکار مطالب در شبکه های اجتماعی مثل فیس بوک و تلگرام و .... تغییر داد
  • بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

شما برای انتشار در شبکه های اجتماعی نیاز به یک خوراک RSS دارید سپس هر شبکه اجتماعی بر مبنای نوع کارکرد آموزش ها مختلفی براش وجود داره. شما تنها کاری که باید بکنید اینه که آدرس خوراک rss رو در اون شبکه ها Import کنید. که می تونید روی اینترنت جستجو کنید مطالبش هست و ارتباطی با سیستم IPB-IPS نداره.

کلمه RSS رو در مدیریت جستجو کنید و یک خوراک rss ایجاد کنید. سپس از ایکون rss که در پایین صفحه انجمن ها قرار داره آدس خوراک مورد نظرتون رو می تونید ببینید.

در 6 ساعت قبل، ankidroid گفته است :

آیا خوراک انجمن ظاهر مناسبی برای انتشار در شبکه‌های اجتماعی دارد و یا خیر؟

rss یک فایل با فرمت xml هست که مطالب رو فقط انتقال می ده و وظیفه نحوه نمایش به شبکه هایی که به نمایش در میاد ارتباط داره.

RSS چیست ؟

موفق باشید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...