رفتن به مطلب

ایجاد تغییر در گزینه تمدید مهلت پرداخت فروشگاه ساز Commerce

ارسال‌های توصیه شده

با سلام خدمت دوستان عزیز

بنده با فروشگاه ساز Commerce به هر طریقی بود تونستم بخش اشتراک ویژه برای کاربران تعریف کنم اما الان مشکلم این هست که نمیخوام کاربران ویژه زیر 3ماه عضویت خرید کنند و این بخش به صورت دیفالت روی روز تعریف شده و محدود به 30 هست یعنی بیشترین زمان مشخص شده 30روز هست

3k7w_moshkel3.png

سپس میتوانند هر مقدار که براشون مشخص کردیم تمدید کنند بنده میخوام همون مرحله اول پرداخت رو به ماه تبدیل کنم و برای تمدید ماه های بعد تخفیف درنظر گرفته شده لحاظ بشه!

اگه امکانش باشه که کدهای این بخش رو تغییر داد و محدودیت زمانی رو به ماه تبدیل کرد و یا اینکه ماه رو هم به همین بخش اضافه کرد بسیار عالی میشه ...

منتظر راه حل و نظرات دوستان بزرگوار هستم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

این گزینه ای که شما زدید به این معنی هست که اگر ۳۰ روز از تاریخ انقضا محصول گذشته باشه کاربر اگر خرید کنه باز هم می تونه فقط مبلغ تمدید رو بپردازه به جای اینکه کل مبلغ رو پرداخت کرده باشه.

مثال : خود جنس ۳۰ هزار تومان هست ولی برای داشتن پشتیبانی نیازه که هر ۶ ماه یکبار ۱۰ هزار تومان پرداخت بشه. حالا اگر از مهلت پرداخت آبونمان تمدید گذشته باشه ظرف x روز مهلت داره که دوباره پول رو پرداخت کنه و از خدمات استفاده کنه در غیر این صورت باید ۳۰ هزار تومان پرداخت کنه.

شما اگر می خواید آبونمان تون ۳ ماه باشه کافیه در فیلد بالایی همین گزینه که مدت زمان و قیمت رو تعریف کنید. (گزینه های تمدید)

این طوری هر چند روز یکبار بر مبنای نیاز شما کاربر بایدمبلغ رو پرداخت کنه.

لینک ارسال

در 13 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

با سلام

این گزینه ای که شما زدید به این معنی هست که اگر ۳۰ روز از تاریخ انقضا محصول گذشته باشه کاربر اگر خرید کنه باز هم می تونه فقط مبلغ تمدید رو بپردازه به جای اینکه کل مبلغ رو پرداخت کرده باشه.

مثال : خود جنس ۳۰ هزار تومان هست ولی برای داشتن پشتیبانی نیازه که هر ۶ ماه یکبار ۱۰ هزار تومان پرداخت بشه. حالا اگر از مهلت پرداخت آبونمان تمدید گذشته باشه ظرف x روز مهلت داره که دوباره پول رو پرداخت کنه و از خدمات استفاده کنه در غیر این صورت باید ۳۰ هزار تومان پرداخت کنه.

شما اگر می خواید آبونمان تون ۳ ماه باشه کافیه در فیلد بالایی همین گزینه که مدت زمان و قیمت رو تعریف کنید. (گزینه های تمدید)

این طوری هر چند روز یکبار بر مبنای نیاز شما کاربر بایدمبلغ رو پرداخت کنه.

دقیقا اصلش همینه توی فروشگاه ساز ...

من همونطور که عرض کردم میخوام عضویت ویژه عرضه کنم و محصولی درکار نیست و همه موارد درست هستند کاربر بعد پرداخت و بازگشت به انجمن رنک جدید میگیره ولی مشکل اینجاست که اکانت ها 30روزه شارژ میشند بعد اولین پرداخت! برای دفعات تمدید میشه زمان رو افزایش داد و به 3ماه یا بیشتر کشوند! توی انجمن ما هم اکانت 30روزه نمیشه عرضه کرد بنا به سیاستی که میخوایم به خرج بدیم فقط باید دوره پرداخت اشتراک ها 3ماه به بالا  باشه به نظر شما چطور میتونم این تغییر رو اعمال کنم که کاربر با اولین پرداختش زمان انقضا اکانتش 90روز شارژ بشه جای 30روز ؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

من بررسی می کنم اگر راهی بود همینجا می گم :)

لینک ارسال

در در 1395/09/10, 07:34:15، وحید نامنی گفته است :

من بررسی می کنم اگر راهی بود همینجا می گم :)

با سلام خدمت جناب نامی

راه حلی یافت نشد که مدت زمان دیفالت رو تغییر بدیم؟

لینک ارسال

• 3 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...
  • تیم مدیریت/توسعه دهنده
در در 1395/09/06, 18:52:15، D4NG3R گفته است :

با سلام خدمت دوستان عزیز

بنده با فروشگاه ساز Commerce به هر طریقی بود تونستم بخش اشتراک ویژه برای کاربران تعریف کنم اما الان مشکلم این هست که نمیخوام کاربران ویژه زیر 3ماه عضویت خرید کنند و این بخش به صورت دیفالت روی روز تعریف شده و محدود به 30 هست یعنی بیشترین زمان مشخص شده 30روز هست

3k7w_moshkel3.png

سپس میتوانند هر مقدار که براشون مشخص کردیم تمدید کنند بنده میخوام همون مرحله اول پرداخت رو به ماه تبدیل کنم و برای تمدید ماه های بعد تخفیف درنظر گرفته شده لحاظ بشه!

اگه امکانش باشه که کدهای این بخش رو تغییر داد و محدودیت زمانی رو به ماه تبدیل کرد و یا اینکه ماه رو هم به همین بخش اضافه کرد بسیار عالی میشه ...

منتظر راه حل و نظرات دوستان بزرگوار هستم

درود.

با توجه به توضیحات جناب نامنی عزیز، برای افزایش این گزینه باید اول وارد قسمت :

ecommerce ->  invoices -> invoice settings

2016-12-27_01-23-02.png

بشید و سپس گزینه سوم "Invoices must be paid within" را به هر میزان عددی که می خواهید تعیید کنید و ذخیره کنید.

2016-12-27_01-25-52.png

سپس می توانید در قسمتی که اشاره کردید، مقدار را افزایش دهید، مثلا اگر در گزینه گفته شده 90 تعریف کنید، گزینه موجود در محصول هم Max تا 90 اجازه می دهد استفاده کنید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...