رفتن به مطلب

دانلود Name2Color Avatars

ارسال‌های توصیه شده

• بنیان گذار IPSFarsi

Name2Color Avatars

توسط این افزونه همانند برنامه های پیام رسان همچون تلگرام و ... در صورتی که کاربر آواتار نداشته باشد حرف اول نام کاربری تبدیل به آواتار اون خواهد شد.

در صورتی که از نسخه کمتر از 2.0.0 این مد استفاده می کردید حتما آن را حذف نمایید.

اگر نسخه GD Library شما قدیمی است، درون پوشه uploads پوشه ای با نام n2a ایجاد کرده و فایل های تصویری همراه مد را به آن انتقال دهید.

• پسند 4
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 هفته بعد...

سلام.کاش در مورد نصبش بیشتر توضیح میدادید!! من فایل uploads نمی‌بینم از طرفی فایل .xml هم نیست.آیا باید فایل‌هایی که در n2a وجود دارد را به محل نصب انجمن منتقل کنم؟؟

سپاس

• پسند 1
لینک ارسال

سلام

با اجازه از اساتید :)

نیازی به کاری نیستش و خیلی هم راحته نصبش :)

شما فقط فایل n2a.tar رو در بخش برنامه ها نصب بکنید و تنظیماتشو انجام بدید :)

با تشکر

یاحق

• پسند 5
لینک ارسال

• 4 هفته بعد...

سلام.توی سایت گشتم و قسمتی در رابطه با پیشنهاد برای برنامه‌ها ندیدم.قسمت پیشنهاد بود که مربوط به خود انجمن است یا مربوط به فارسی سازی.بنابراین این پیشنهادم را که مربوط به این برنامه است اینجا مطرح می‌کنم:

اول از هر چیز آقای نامنی تشکر ویژه دارم به خاطر این برنامه.دوم اینکه کاش میشد برای کسانی هم که نام کاربری فارسی دارند، مانند نام کاربری انگلیسی برخورد میکرد.در این برنامه الان کسانی که نام کاربری فارسی دارند به جای تصویر پروفایلشون هیچ چیزی قرار نمیده(فقط یک صفحه‌ی سفید).کاش برای نام کاربری فارسی یا پروفایل پیش‌فرضی تعریف میشد و یا اینکه حرف اول نام را به عنوان پروفایلش انتخاب می‌کرد.

لینک ارسال

سلام

واقعا مطمئنید :-w

اخرین نسخه رو نصب بکنید این مشکل رو نداره :)

بنده نصب کردم و چنین مشکلی ندارم

http://www.ircfc.ir/search/?&type=core_members&page=220&joinedDate=any&group[3]=1

می تونید صفحات قبلی و بعدی هم مشاهده بکنید

با تشکر

یاحق

• پسند 1
لینک ارسال

سلام.نسخه‌ی جدید را دریافت و نصب کردم.متأسفانه همان قبلی‌ها هم حذف شد و به جای آواتار کاربران آواتار پیش فرض IPB Farsi برای کاربران سایت قرار گرفت.

ممنون میشم راهنمایی کنید چطور مشکل را حل کنم؟

از طرفی این فایل تصویری که آقای نامنی فرمودند با نسخه‌ی جدید انگار ارائه نشده؟

• پسند 1
لینک ارسال

سلام

کلا برنامه رو کلا حذف کنید و بعدش از هاست بخش اپلیکیشن نیز پوشه مربوط به این برنامه رو حذفش بکنید

سپس دوباره و از اول نصب بکنید

با تشکر

یاحق

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

به نسخه جدید بروز شد.

افزونه رو حذف و دوباره نصب کنید. در صورت وجود مشکل در تاپیک مربوط به خود پوسته مطرح بفرمایید.

با تشکر

• پسند 4
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...