رفتن به مطلب

عدم انتخاب انجمن مادر هنگام ایجاد انجمن جدید

ارسال‌های توصیه شده

سلام.من تازه انجمن ساز را نصب کردم و از آموزش‌های شما برای شروع به کار استفاده کردم.انجمن تست را حذف کردم و طبق آموزش شما انجمنی را تحت عنوان «آموزش» ایجاد کردم و نوع آنرا دسته قرار دادم.برای ایجاد زیر انجمن از همان مثبتی که در آموزش‌ها قرار داده بودید استفاده کردم.نام را معرفی کردم اما مشکلی که وجود دارد این است که در کادری که باید انجمن مادر را انتخاب کنم چیزی ظاهر نمی شود.البته با اینکه در قسمت انجمن‌ها انجمن آموزش ایجاد شده ولی هنگامی که بر روی مشاهده‌ی سایت هم کلیک می‌کنم چیزی به نام انجمن آموزش را نشون نمیده.فکر کردم که مشکل از safe mode باشه که در یکی از تاپیک‌ها راه‌حلی براش ارائه کردید.ولی متأسفانه گزینه‌هایی را که در آن تاپیک معرفی می‌کنید در انجمن ساز من وجود ندارد.

مورد بعدی اینکه من قبلاً از انجمن ساز بی بی پرس استفاده می کردم.نرم‌افزاری از انجمن شما برای تبدیل آن به IPB دریافت کردم.ولی متأسفانه نرم افزار شما پسوند zip داره در صورتی که برای نصب برنامه در انجمن ساز فایلی با پسوند tar میخواهد.ممنون میشم در این رابطه نیز من را راهنمایی کنید.

سپاس

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

دوست عزیز شما نسخه 3.4 رو نصب کردید و به جای مطالعه آموزش های نسخه 3.4 آموزش های 4.1 رو مطالعه کردید. نسخه ها با هم فرق می کنند.

لینک ارسال

سلام.ممنونم که سریع پاسخ دادید.اما باید عرض کنم که شخصی این انجمن ساز را برای من نصب کردند که نسبت به کارها و نسخه‌های این انجمن آشنا هستند.و ایشون فرمودند که من آخرین نسخه یعنی ۴ را برای شما نصب کردم و شما باید آموزش‌های مربوط به نسخه‌ی چهار را دنبال کنید.جایی که لوگوی انجمن ساز را نمایش می‌دهد در زیر آن نسخه ۴.۱.۱۵ نوشته شده.باشه چشم من آموزش‌های مربوط به نسخه‌ی سه را هم دنبال میکنم ولی مطمئن هستم که انجمن ساز من نسخه‌ی چهار هست.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

اگر مطمئن نیستید که چه نسخه ای استفاده می کنید آدرس سایت تون رو اینجا قرار بدید تا ما بتونیم بفهمیم که چه نسخه ای دارید و سریع برید سر اصل مطلب !

لینک ارسال

سلام.من برای اینکه اطمینان حاصل کنم یکبار انجمن را حذف و دوباره نصب کردم و آخرین نسخه‌ی موجود در این انجمن یعنی ۴.۱.۱۵ را نصب کردم.اما ممنون میشم شما هم یک بررسی برای اطمینان نسخه داشته باشید.

http://ankidroid.ir/forum

اگر لازم باشه راهی در اختیار من قرار دهید تا دسترسی هم تقدیم کنم.

با اینکه باز انجمن ساز را نصب کردم ولی هنوز مشکل قبلی پابرجاست.ممنون میشم راهنمایی کنید

سپاس

سلام.کاش اینجا یکی پیدا میشد یه جوابی یه راهنمایی یه اهومی هم به ما میکرد.فکر نکنم این انجمن، جایی باشه که یک تاپیک بیشتر از ۷ ساعت بی پاسخ بمونه.آیا من باید کاری انجام میدادم و انجام ندادم؟آیا فرجه‌ی من برای سؤال پرسیدن تموم شده؟؟

ممنون میشم من را راهنمایی کنید

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

مشکل قبلی تون zip بودن فایل ها بود درسته ؟ مشکل خاصی نیست کافیه از حالت فشرده در بیارید تا اگر افزونه بود فایل xml رو ببینید و یا اگر برنامه بود فایل tar رو ببینید.

در 7 ساعت قبل، ankidroid گفته است :

سلام.کاش اینجا یکی پیدا میشد یه جوابی یه راهنمایی یه اهومی هم به ما میکرد.فکر نکنم این انجمن، جایی باشه که یک تاپیک بیشتر از ۷ ساعت بی پاسخ بمونه.آیا من باید کاری انجام میدادم و انجام ندادم؟آیا فرجه‌ی من برای سؤال پرسیدن تموم شده؟؟

ما اینجا قانونی داریم که بعد از ۷۲ ساعت می شه تاپیک رو بالا آورد دلیل اینکه پست های پشت سر هم شما با هم به صورت خودکار ادغام شده همین هست که بر خلاف قوانین نشه کاری کرد.

متاسفانه گاهی اوقات بیشتر از ۷۲ ساعت هم طول ممکنه بکشه برای پاسخ. البته ما می تونیم سر شما رو گول بمالیم و با جواب الکی دادن وقت تون رو تلف کنیم.

به هر ترتیب مدت زمان استاندارد پاسخ گویی ما در اینجا ۷۲ ساعت هست. اگر فکر می کنید چنین چیزی برای شما امکان پذیر نیست سیستم IPS رو می تونید خریداری کنید تا زیر ۱ ساعت توسط خود سایت اصلی پشتیبانی دریافت کنید.

موفق باشید

لینک ارسال

امکان پذیر که هست.چرا نباشه.اما یک نفر با نام کاربری basicofdata توی انجمن ثبت‌نام کرده بود و من فکر کردم که از طرف شماست و برای بررسی اطلاعات کاربری را میخواد.به هر حال من براشون ارسال نکردم.ولی خوب در مورد قیمت انجمن ساز هم بدونیم بد نیست؟

قیمت خرید انجمن ساز آی پی بی چقدره؟سالیانه است؟ ممنون میشم

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 8 دقیقه قبل، ankidroid گفته است :

قیمت خرید انجمن ساز آی پی بی چقدره؟سالیانه است؟ ممنون میشم

شرایط در سایت رسمی IPS می تونید مشاهده کنید :

https://invisionpower.com/

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت
در 22 ساعت قبل، ankidroid گفته است :

مورد بعدی اینکه من قبلاً از انجمن ساز بی بی پرس استفاده می کردم.نرم‌افزاری از انجمن شما برای تبدیل آن به IPB دریافت کردم.ولی متأسفانه نرم افزار شما پسوند zip داره در صورتی که برای نصب برنامه در انجمن ساز فایلی با پسوند tar میخواهد.ممنون میشم در این رابطه نیز من را راهنمایی کنید.

سلام

ببنید از این به بعد داخل بخش دریافت تمام فایل هایی که زده شده افزونه پسوند XML دارند و با فرومت zip یا zipx آپلود شدن و تمام فایل هایی که زیرش زده شده برنامه مثل بسته Jetpack با فرمت tar هستند البته برای اینکه یک فایل بشه به صورت بسته فشرده Zip درست شده.اما در مورد دسته بندی شما یک دسته اصلی یا دسته مادر دارید و زیرش میخواهید زیر دسته بزنید به دو روش امکان پذیر است

opencartcms.org_2016-10-15_21-28-31.png

opencartcms.org_2016-10-15_21-27-36.png

زمانی که یک دسته جدید اشتباهی ساختین میتونید از کادری که ابی کردم استفاده کنید و انجمن مادر رو اصلاح کنید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...