رفتن به مطلب

مشکل نمایش در پنل ادمین

ارسال‌های توصیه شده

در در 1395/07/17, 16:24:32، Jon Snow گفته است :

ضمن سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان و عزیزان محترم .

انجمن ورژن 3.4.9 با پنل فارسی نصب کردیم که ادمین دیگه برای کارهاش راحت باشه ولی این مدت انقدر برای انجمن مشکل پیش اومد که بالاخره راضی شد پنل رو انگلیسی کنیم چونکه هم ترجمه ها یکم مشکل داشت هم اینکه بسیاری از مشکلاتی که داشتیم و داریم توی انجمن پاسخش داده شده و نیازی به زدن تاپیک براشون نیست . بگذریم .

با زحمت تونستم پنل رو انگلیسی کنم ولی هنوز یک قسمت هاییش مشکل داره . مثل عکس زیر که می بینید . یک تیکه ایش هنوز فارسی هست ، به نظرتون باید چکار کنم ؟ بزنم زبان فارسی رو پاک کنم و فارسی ساز 3.4.8 رو روش نصب کنم ؟ همخوانی داره ؟ یا اینکه نمیخونه ؟ از زمانی که من اومدم پنل رو زبان انگلیسی کنم توی قسمت زبان دو تا زبان فارسی وجود داره و یک زبان انگلیسی . حکم چیه ؟ میشه بنده رو راهنمایی کنید ؟ موقعی هم که روی گذینه های پنل میرم به جای اینکه گذینه ها به سمت راست باز بشن به سمت چپ باز میشن و قابل مشاهده نیستن . پیشاپیش ممنون از راهنمایی های خوبتون .

00.png

سلام دوست من....:give_rose:

ترجمه فارسی به خوبی انجام شده توسط گروه ترجمه مشکلی بنده در اون نمی بینم..

متوجه نشدیم عاقبت شما میخواین فارسی کنین یا زبان اصلی...اصلا ربطی به نصب دباره فارسی ساز نداره که شما میخواین پنل انگلیسی بشه..

در مورد یک مورد بنده خیلی متعجب شدم که گفتین.. با زحمت تونستم پنل رو انگلیسی کنم ولی هنوز یک قسمت هاییش مشکل داره ..انگلیسی کردن پنل 2 حرکت بیشتر نیست گلم : به فروم مراجعه از پایین سمت فوتر تغییر زبان سپس به پنل کل مراجعه و میبینین پنل هم زبان اصلی شده....به همین سادگی اوایل پنل کل رو فارسی کردن یادمه مشکل داشتن کاربرا و به زحمت این کارو میکردن..

میشه بدونم از چه راهی پنل رو انگلیسی کردین؟ اصلا نیاز به پاک کردن چیزی نبود !! دسترسی هم که ما نداریم و تنها راه اینه که نسخه اصلی 3.4.9 رو محتویات ادمین رو جایگزین کنین....با توجه به راهنمایی های اقای نامنی اگر هم هیچ راهی نبود بکاب رو برگردونین.:give_rose:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام مهندس

با اجازه اساتید  :hi:

افزونه هایی رو که نصب کردید رو غیر فعال کنید ..........ببینید درست میشه ؟

لینک ارسال

در 4 ساعت قبل، 3a31d گفته است :

سلام دوست من....:give_rose:

ترجمه فارسی به خوبی انجام شده توسط گروه ترجمه مشکلی بنده در اون نمی بینم..

متوجه نشدیم عاقبت شما میخواین فارسی کنین یا زبان اصلی...اصلا ربطی به نصب دباره فارسی ساز نداره که شما میخواین پنل انگلیسی بشه..

در مورد یک مورد بنده خیلی متعجب شدم که گفتین.. با زحمت تونستم پنل رو انگلیسی کنم ولی هنوز یک قسمت هاییش مشکل داره ..انگلیسی کردن پنل 2 حرکت بیشتر نیست گلم : به فروم مراجعه از پایین سمت فوتر تغییر زبان سپس به پنل کل مراجعه و میبینین پنل هم زبان اصلی شده....به همین سادگی اوایل پنل کل رو فارسی کردن یادمه مشکل داشتن کاربرا و به زحمت این کارو میکردن..

میشه بدونم از چه راهی پنل رو انگلیسی کردین؟ اصلا نیاز به پاک کردن چیزی نبود !! دسترسی هم که ما نداریم و تنها راه اینه که نسخه اصلی 3.4.9 رو محتویات ادمین رو جایگزین کنین....با توجه به راهنمایی های اقای نامنی اگر هم هیچ راهی نبود بکاب رو برگردونین.:give_rose:

سلام دوست عزیزم . :give_rose:

بنده آخرین انجمن ساز ورژن 3 رو نصب کردم و به اجبار و اصرار اون ادمین دیگه ورژنی رو نصب کردم که زبان پنل ادمین هم فارسی بود . بله . حرفم درست بود . کار بسیار عالی کردن که فارسی کردن دوستان عزیز ولی جاهایی غلط املایی یا معنایی و یا اشتباه تایپی وجود داشت و به هر صورت مشکلاتی برای انجمن پیش اومد که جوابشون درون انجمن بود ولی به دلیل فارسی بودن مجاب شدیم که پنل ادمین رو انگلیسی کنیم . اومدم از طریق آموزشی که قرار داده بودن پنل رو چپ چین کردم و زبان رو به انگلیسی تغییر دادم ولی هنوز قسمت هایی ازش فارسی مونده و جدای از اون وقتی روی تب های بالا یعنی forums . members و غیره میری به این صورت نمایش داده میشه که مشکل داره و اگر روی تب سیستم برم گذینه ها به سمت چپ میره و از صفحه خارج میشه . راه حلش چیه ؟

00.png

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

من نمی دونم قبلا این مورد رو گفتم یا نه. اگر که اون فلش برعکس نمایش داده می شه به خاطر اینه که در برنامه گرافیکی چرخش داده شده و شما می تونید اون تصویر رو پیدا کنید و با یک چرخش دوباره عادی کنید. ولی اینکه منو ها از سمت چپ به راست باز می شن به خاطر css هست. من توصیه می کنم شما نسخه انگلیسی رو از سایت invisionvirus بگیرید و جایگزین فایل های کنون تون کنید (البته بکاپ یادتون نره)

دیگه مشکلی نباید باشه.

موفق باشید

لینک ارسال

در 5 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

با سلام

من نمی دونم قبلا این مورد رو گفتم یا نه. اگر که اون فلش برعکس نمایش داده می شه به خاطر اینه که در برنامه گرافیکی چرخش داده شده و شما می تونید اون تصویر رو پیدا کنید و با یک چرخش دوباره عادی کنید. ولی اینکه منو ها از سمت چپ به راست باز می شن به خاطر css هست. من توصیه می کنم شما نسخه انگلیسی رو از سایت invisionvirus بگیرید و جایگزین فایل های کنون تون کنید (البته بکاپ یادتون نره)

دیگه مشکلی نباید باشه.

موفق باشید

سلام

یعنی کل پوشه ی ادمین رو باید انتقال بدم یا مواردی که فقط برای انگلیسی سازی هست ؟ یک بار ادمین رو کامل انتقال دادم پنل با مشکل مواجه شد و به محض ورود ارور میداد . 

لینک ارسال

در 16 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

نه تمامش رو انتقال بدید.

ممنون وحید جان ولی به دلیل مشکلات بسیاری که داشت انجمن رو به چهار ارتقا دادیم . ممنون از زحمت شما . اون کاری هم که گفتید انجام دادم ولی خطا میداد و ورود نمیکرد . با تشکر از شما و دوستان عزیز که راهنماییم کردن . تشکر .

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...