رفتن به مطلب

مشکل نمایش در پنل ادمین

ارسال‌های توصیه شده

ضمن سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان و عزیزان محترم .

انجمن ورژن 3.4.9 با پنل فارسی نصب کردیم که ادمین دیگه برای کارهاش راحت باشه ولی این مدت انقدر برای انجمن مشکل پیش اومد که بالاخره راضی شد پنل رو انگلیسی کنیم چونکه هم ترجمه ها یکم مشکل داشت هم اینکه بسیاری از مشکلاتی که داشتیم و داریم توی انجمن پاسخش داده شده و نیازی به زدن تاپیک براشون نیست . بگذریم .

با زحمت تونستم پنل رو انگلیسی کنم ولی هنوز یک قسمت هاییش مشکل داره . مثل عکس زیر که می بینید . یک تیکه ایش هنوز فارسی هست ، به نظرتون باید چکار کنم ؟ بزنم زبان فارسی رو پاک کنم و فارسی ساز 3.4.8 رو روش نصب کنم ؟ همخوانی داره ؟ یا اینکه نمیخونه ؟ از زمانی که من اومدم پنل رو زبان انگلیسی کنم توی قسمت زبان دو تا زبان فارسی وجود داره و یک زبان انگلیسی . حکم چیه ؟ میشه بنده رو راهنمایی کنید ؟ موقعی هم که روی گذینه های پنل میرم به جای اینکه گذینه ها به سمت راست باز بشن به سمت چپ باز میشن و قابل مشاهده نیستن . پیشاپیش ممنون از راهنمایی های خوبتون .

00.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 4 دقیقه قبل، pro گفته است :

ممنون دوست عزیز ولی من با همین موضوع به مشکل برخوردم . همین کار رو انجام دادم و الان اون اتفاقات برام افتاده . 

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

پوشه های applications و js و skin_cp موجود در فایل اون تاپیک رو نگاه کنید. تمامی اون فایل هایی که وجود داره رو با نسخه انگلیسی جایگزین کنید.

لینک ارسال

در 23 دقیقه قبل، وحید نامنی گفته است :

با سلام

پوشه های applications و js و skin_cp موجود در فایل اون تاپیک رو نگاه کنید. تمامی اون فایل هایی که وجود داره رو با نسخه انگلیسی جایگزین کنید.

سلام

خیلی عذر میخوام ؛ کدوم تاپیک ؟ برگردان به انگلیسی یا تبدیل به فارسی ؟

یک چیز دیگه هم هست .

فایل CP En-3-4-8.xm درسته ؟ L نباید داشته باشه ؟

در ضمن همچین چیزی داخل پوشه ها وجود نداره آقا وحید . اگر هم باشه از skin_cp چند تا وجود داره و js هم چند تا عکس بیشتر نیست

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

بهتره کار رو سخت نکنیم. از این نسخه استفاده کنید و فایل ها رو جایگزین کنید :

http://invision-virus.com/forum/index.php/files/file/1080-ipboardv349-illusion-nulled-with-calendar/

پشتیبان یادتون نره!

لینک ارسال

در 4 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

بهتره کار رو سخت نکنیم. از این نسخه استفاده کنید و فایل ها رو جایگزین کنید :

http://invision-virus.com/forum/index.php/files/file/1080-ipboardv349-illusion-nulled-with-calendar/

پشتیبان یادتون نره!

باید چکار کنم دقیق ؟ چونکه من جای گذینی رو از طریق فایل های همینجا انجام دادم که نشد راسیتش

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 12 ساعت قبل، Jon Snow گفته است :

باید چکار کنم دقیق ؟ چونکه من جای گذینی رو از طریق فایل های همینجا انجام دادم که نشد راسیتش

محتویات پوشه ادمین رو که جایگزین کردید باید مشکلات نمایشی (راست به چپ شدن) حل بشه. کار خاصی نمی خواد. دوباره امتحان کنید و cache رو پاک کنید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...