رفتن به مطلب

مشکل ارتقا

ارسال‌های توصیه شده

من این کار ها را انجام میدم بهتون اطلاع میدم ببخشید خیلی درگیر بودم  فقط من الان باید 3.4.9 رو دریافت کنم دیگه ؟ روش اپگرید رو هم بازم پیدا نکردم ولی میگردم ایکاش بالای سایت رهنمای ها بود الان 3.4.9 بالای سایت نیست خوب همینه ادم گیج میشه 

:empathy:

ممنونم بازم زحمت میدیم به شما پیگیری میکنید اقا من رو مای بی بی حرفه ای بودم اومدم اینجا صفر شدم هنگیدم خدایی 

شما فرمودید نسخه 3 رو میگن IPB  درسته حالا اینجا رو نگاه کنید من رفتم توبخش فایل ها چون از بالای سایت در دسترس نبود 

http://ipsfarsi.com/files/

توبخش درسته بندی ها ورژن 3 رو نوشته IPS :cray:

راهنمای اپگرید رو هم اگه میشه لینکش رو بزارید :dance:

اما حالا چه طور از دست اسپمر ها خلاص شم این اسپمر ها میان تو فرم سایت های مستهجن معرفی میکنند 

و اکقرا هم با ایمیل های outlook  هستن 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

در 3 ساعت قبل، hseforum گفته است :

من این کار ها را انجام میدم بهتون اطلاع میدم ببخشید خیلی درگیر بودم  فقط من الان باید 3.4.9 رو دریافت کنم دیگه ؟ روش اپگرید رو هم بازم پیدا نکردم ولی میگردم ایکاش بالای سایت رهنمای ها بود الان 3.4.9 بالای سایت نیست خوب همینه ادم گیج میشه 

حالا که دیگه می دونید از سری ۳ استفاده می کنید کافیه به بخش آموزش های سری ۳ سر بزنید. آموزش ارتقا رو من لینکش رو اینجا براتون میگذارم :

توبخش درسته بندی ها ورژن 3 رو نوشته IPS :cray:

اره همونه.

اما حالا چه طور از دست اسپمر ها خلاص شم این اسپمر ها میان تو فرم سایت های مستهجن معرفی میکنند 

سوال امنیتی ایجاد کنید. دسترسی کاربران مهمان رو برای ارسال مطلب بردارید.

موفق باشید

لینک ارسال

ممنونم و باز هم ممنون از پیگیری فراوانتون ببخشید اینقدر سوال میکنیم حالا یه مشکلی هست من تمام راهنما ها را که زحمت کشیدید لینک رو فرستادید خوندم حتی فایل جدید رو اپلود کردم و به ادرس ارتقا رفتم اما در کمال تعجب مجدد هنگام اپگرید به این بخش که عکسش رو میزارم رسیدم همون نسخه 3.4.8  را نشون میده کجای کارم اشتباه بوده :cray:

Screenshot 2016-11-04 18.38.45.png

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

شما باید محتوای پوشه upload رو انتقال بدید نه پوشه upload رو!

الان داخل پوشه upload سایت تون یک ipb دیگه وجود داره و آماده نصبه که به خاطر اینه که شما فقط فایلرو انتقال دادید و از حالت فشرده خارج کردید.

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

پوشه upload رو انتقال بدید نه پوشه upload رو

سلام مجدد فرمایشتون درسته ببیند من اول فایل zip  رو اکسترکت کردم بعد وارد پوشه نسخه جدید شد و محتوای فایل اپلود همانطور که فرمودید مجدد کپی و move  کردم باز هم همین مشکله

Screenshot 2016-11-04 19.09.12.png

متاسفانه نمی دونم چرا این مشکل پیش میاد ؟

فکر کنم مشکل را فهمیدم من زمانی که میخوام محتویات را انتقال بدم به ریشه اصلی سایت هاست یه اروری میده 

Screenshot 2016-11-04 19.31.16.png

ممنون مشکل حل شد واقعا سپاسگذارم که وقت میزارید خسته نباشید فقط این نسخه دیگه بروز رسانی نمیخواد چون توی پنل مجدد اخطار بروز رسانی به نسخه 4 را داده :bye2::good:

من دیدم اکثر راهنما ها تو انجمن مربوط به مدیریت به زبان انگلیسی هست من قبلا فارسی کردم اما نشد دوباره برگردونم به انگلیسی میگردم انشالله راهنماشو پیدا کنم 

لینک ارسال

• 2 ماه بعد...

سلام مجدد واقعا سپاسگذارم با جون و دل وقت میزارید حوصله میکنید مشکل ما رو حل میکنید 

یه سوال داشتم الان من تو انجمنم زده 

نسخه

IP.Board 3.4.9  بعد بالای انجمن زده نسخه  4.1.17.1 در دسترس

حالا من میتونم مجدد به 4.1.17.1 ارتقا بدم ؟ راهنماشو لینکشو میشه بفرمایید یا نیازی نیست 

----

یکی دیگر از غم هام اینه که میخوام فروشگاه داشته باشم محصول بفروشم به خاطر فروشگاه باید حتما ارتقا بدم به 4 ؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

در 25 دقیقه قبل، hseforum گفته است :

حالا من میتونم مجدد به 4.1.17.1 ارتقا بدم ؟

بله شما می تونید ارتقا بدید.

در 26 دقیقه قبل، hseforum گفته است :

راهنماشو لینکشو میشه بفرمایید

در بخش راهنمای کاربری در بالای سایت لینکش هست.

در 26 دقیقه قبل، hseforum گفته است :

یکی دیگر از غم هام اینه که میخوام فروشگاه داشته باشم محصول بفروشم به خاطر فروشگاه باید حتما ارتقا بدم به 4 ؟

خیر نیازی نیست و می تونید Nexus نصب کنید هرچند که توصیه ما اینه که از نسخه جدید استفاده کنید.

دقت داشته باشید که host شما با نسخه IPS4 سازگار باشه.

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...