رفتن به مطلب

برای شروعی حرفه ای آماده اید ؟!

سایت ساز IPSنسخه ۴/۴/۱۰
فارسی ساز IPS ۴.۴بیلد ۵
تاریخ هجری شمسینسخه ۴.۷.۳

توجه کنید برای دانلود فایل های اختصاصی باید سایت خود را ثبت کنید. اطلاعات بیشتر.

جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...
وحید نامنی

تنظیمات فعال سازی SSL

پست های پیشنهاد شده

فعال سازی SSL برای همه قسمت ها

برای اینکه بتوانید تمامی بخش های سایت IPS را بر روی SSL منتقل نمایید ابتدا طبق آموزش تغییر آدرس سایت عمل نمایید و آدرس ها را به https تغییر دهید :

 

از آنجایی که کاربران معمولا در مطالب ارسالی خود از تصاویری استفاده می کنند که تحت پروتکل SSL نیست، سایت شما در بعضی از موضوع ها با اخطار SSL در مرورگر مواجه شده و سبز نمی شود. برای مانع شدن از ایجاد چنین مشکلی لازم است که تصاویر کاربران به سرور شما منتقل گردد. چنین قابلیتی به صورت خودکار در IPS تعبیه شده شده است.

به بخش سیستم > مطالب رفته و گزینه " گرفتن تصاویر از سرور محلی؟ " را انتخاب نمایید. پیغامی برای شما نمایش داده می شود که تایید نمایید تا تمامی تصاویر دوباره در موضوع ها بازسازی شوند. بر روی "بله، بازی سازی کن" کلیک کرده و سپس بر روی "ذخیره" کلیک نمایید.

ssl.png

در پایان برای اینکه از نمایش صحیح محتویات مطمئن شوید به بخش پشتیبانی رفته و با انتخاب گزینه چیزی به درستی کار نمی کند، تمام cache سایت را پاک نمایید.

  • پسند 3
  • تشکر 1
  • خوشحال 1

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

    هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

×
×
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

ما مجبور شدیم تا از کوکی ها و فناوری های مشابه برای اجرای این وب سایت استفاده کنیم تا به ما در درک نحوه استفاده از آن کمک کند. سیاست حریم خصوصی.