رفتن به مطلب

ارسال بیش از حد ایمیل

MrAmir

ارسال‌های توصیه شده

سلام خدمت دوستان گرامی 

با مشکلی که چند وقته درگیریم ارسال بیش از حد ایمیل از طریق اسکریپته که فقط دیروز 800 ایمیل ارسال شده , چند وقت قبل نزدیک 1000 ایمیل !

میشه متوجه شد ایمیل ها به چه علت ارسال میشن ؟! یا به چه آدرس هایی ؟ ممکنه اشخاصی از قصد با درخواست ثبت نام بیش از حد یا ترفندی برای خرابکاری باعث این موضوع شده باشن ؟

تنظیماتی وجود داره که ارسال ایمیل برای اطلاعیه ها یا پیام های خصوصی برای همه غیر فعال بهشه ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام!

لایک بشه، کامنت بیاد، موضوع جدید ارسال بشه و همه و همه ایمیل ارسال میشه. (البته بستگی به تنظیمات اولیه شما، در گروه های کاربری داره)

آموزش در سایت هست (فکر کنم)

البته 80 الی 100 ایمیل در هر ساعت طبیعی هست. (برای شما فکر کنم در عرض 24 ساعت بود درسته؟)

برای دیدن ایمیل های ارسالی (اگر ایمیل از دامین خود دارید) می توانید از طریق پنل هاست، بررسی کنید.

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، amirchrist گفته است :

سلام!

لایک بشه، کامنت بیاد، موضوع جدید ارسال بشه و همه و همه ایمیل ارسال میشه. (البته بستگی به تنظیمات اولیه شما، در گروه های کاربری داره)

آموزش در سایت هست (فکر کنم)

البته 80 الی 100 ایمیل در هر ساعت طبیعی هست. (برای شما فکر کنم در عرض 24 ساعت بود درسته؟)

برای دیدن ایمیل های ارسالی (اگر ایمیل از دامین خود دارید) می توانید از طریق پنل هاست، بررسی کنید.

چه خوبه وقتی واسه یه کاربر قدیمی دلت تنگ میشه دقیقا میاد به پستت جواب میده :D:give_rose:

در مورد آموزشی که گفتید نمیدونم با چه عنوانی جستجو کنم ! برای تنظیمات اولیه همه گروه های کاربری میشه قرار داد که ایمیل دریافت نکنن ؟

در 24 ساعت بوده ولی انجمن در حال حاضر روزی 130 نفر حدودا کاربر انلاین داره که اگر چند برابر بشه , که میشه در اینده ,,  باید میل سرور خریداری بشه ! این عادیه ؟

دوستان دیگه هم با این مشکل مواجه ان ؟ راه حلی هست که بشه دیفالت اکانت هارو به دریافت نکردن ایمیل تغییر داد ؟

لینک ارسال

سلام و ممنون از شما!

من هم دلم برای شما دوستان تنگ میشه، ولی مشکلات از طرف شما در زندگی، و مشکلات از طرف من در زندگی های عادی باعث میشه که بعضی مواقع کم پیدا بشیم. در هر صورت خوشحال شدم و ممنونم از شما.

در مورد مشکل، من نگفتم که ارسال ایمیل در سایت شما عادی هست، من عرض کردم که کلا در سرورها 80 الی 100 ایمیل در هر ساعت اگه ارسال بشه، عادی هست. حالا شما باید با توجه به ارسالی های سایت خود، و با توجه به میانگین ارسال در سایت سرورها، تخمین بزنید ببینید اگه کاربران سایت شما زیاد شدند، طبیعی هست یا نه؟ (یک مساله ریاضی)

حال در مورد آموزش هم اگه موجود نباشه، شما به آدرس زیر بروید:

ادمین پنل -> Members

و پیدا کنید Notification Defaults

و در اینجا می توانید تعیین کنید که بصورت پیشفرض در چه زمان به کاربران ایمیل ارسال بشه، و چه زمانی notification ارسال بشه و .... و حتی بعد انتخاب می توانید تعیین کنید که آیا کاربران می توانند تنظیمات پیشفرض شما را تغییر دهند یا نه؟

موفق باشید.

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، amirchrist گفته است :

سلام و ممنون از شما!

من هم دلم برای شما دوستان تنگ میشه، ولی مشکلات از طرف شما در زندگی، و مشکلات از طرف من در زندگی های عادی باعث میشه که بعضی مواقع کم پیدا بشیم. در هر صورت خوشحال شدم و ممنونم از شما.

در مورد مشکل، من نگفتم که ارسال ایمیل در سایت شما عادی هست، من عرض کردم که کلا در سرورها 80 الی 100 ایمیل در هر ساعت اگه ارسال بشه، عادی هست. حالا شما باید با توجه به ارسالی های سایت خود، و با توجه به میانگین ارسال در سایت سرورها، تخمین بزنید ببینید اگه کاربران سایت شما زیاد شدند، طبیعی هست یا نه؟ (یک مساله ریاضی)

حال در مورد آموزش هم اگه موجود نباشه، شما به آدرس زیر بروید:

ادمین پنل -> Members

و پیدا کنید Notification Defaults

و در اینجا می توانید تعیین کنید که بصورت پیشفرض در چه زمان به کاربران ایمیل ارسال بشه، و چه زمانی notification ارسال بشه و .... و حتی بعد انتخاب می توانید تعیین کنید که آیا کاربران می توانند تنظیمات پیشفرض شما را تغییر دهند یا نه؟

موفق باشید.

ممنونم از شما , به نظرم دوستانی که تازه انجمن نصب کردن در تنظیمات اولیه  باید  اطلاع رسانی از طریق ایمیل رو حذف کنن و این موضوع به آموزش ها اضافه بشه خیلی خوبه !

یادمه اوایل که توی IPB ثبت نام کردم خیلی بیشتر فعال بودید  , فکر میکنم بعد شاید 1.2 سال باشه شمارو اینجا دیدم واقعا خوش حال شدم :give_rose: 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...