رفتن به مطلب

سوال در مورد گروه های کاربری

ارسال‌های توصیه شده

سلام عزیزان

عزیزان میشه چند تا مدیر بخش داشته باشم با اسم های مخلتف و اختیارات مختلف و لی رنگ های مشترک ولی اون پایین که گروه هایی مدیریتی رو نشون میده رو مدیر بخش(به فرض مثال)کلیک کنی همه مدیران بخش بیان؟

ممنونم!

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

دقیقا متوجه منظورتون نشدم

گروه هایی که پایین قرار میدید وقتی بازشون کنید ، کسانی رو که در اون گروه ها عضویت دارند نشون میده

حالا ما این گروه رو مدیربخش درنظر میگیریم بدون هیچ ابزار مدیریتی که 5 تا عضو داره

شما میتونید با اضافه کردن یوزر در قسمت "کاربران > مدیران > مدیران انجمن" و ویرایش دسترسی ها ، یک دسترسی خاص به یوزر مورد نظر بدید

لینک ارسال

عزیز

میگم تو یه گروه که پایین هستش کلیک کنی و فقط کسانی که در اون گروه هستند رو نیاره  همه مدیران بخش رو بیاره!

متوجه منظورم شدید؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

راهی که به نظر من می رسه اینه که یک گروه کاربری داشته باشید که اسمش مدیر انجمن باشه و دسترسی معمولی داشته باشه برای اینکه توی پایین سایت وقتی روی این گروه کاربری کلیک شد همه رو نشون بده. برای تفویض اختیار هم طبق روش آقای یوسفلاوی عمل کنید .

موفق باشید

لینک ارسال

عزیزان چرا متاوجه منظورم نمیشید؟

من نمیخوام به کاربر دسترسی خاصی بدم!

خب بهتره از اول بگم!

تو انجمن مدیران انجمن GTA V  مدیران انجمن GTA IV داریم مدیرا انجمن GTA SA , ...

و اون پایین

یعنی اینجا

th7xzfv1n4r56y4ts8g8.png

که رو مدیر انجمن کلیک کنند تمام مدیران بخش یعنی مدیران انجمن V   مدیر انجمن IV  مدیر انجمن SA رو بیاره

ختم کلام!

لینک ارسال

سلام

این روش رو امتحان نکردم؛ ولی به احتمال زیاد باید کاری که می‌خواهید رو براتون انجام بده.

شما همه مدیران رو مدیر بخش قرار بدید؛ بعد در قسمت ویرایش کاربر، گروه‌ ثانویه مدیر رو تالاری که می‌خواهید انتخاب کنید.

حالا به یه مد نیاز دارید تا گروه ثانویه رو به جای گروه اصلی در مشخصات براتون نمایش بده که دوستان اگه مدی هست بهتون معرفی می کنند.

موفق باشید.

لینک ارسال

سلام

این روش رو امتحان نکردم؛ ولی به احتمال زیاد باید کاری که می‌خواهید رو براتون انجام بده.

شما همه مدیران رو مدیر بخش قرار بدید؛ بعد در قسمت ویرایش کاربر، گروه‌ ثانویه مدیر رو تالاری که می‌خواهید انتخاب کنید.

حالا به یه مد نیاز دارید تا گروه ثانویه رو به جای گروه اصلی در مشخصات براتون نمایش بده که دوستان اگه مدی هست بهتون معرفی می کنند.

موفق باشید.

ممنونم از شما!

عزیزان؟

آیا همچین مدی هستش؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

ممنونم از شما!

عزیزان؟

آیا همچین مدی هستش؟

Secondary Group Icons
لینک ارسال

@وحید نامی

افزونه رو فعال کردم اما کار نمیکنه!

یوزر و پسورد رو براتون بفرستم تا تست کنید مشکل از کجاست؟

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

این افزونه رو من کاملا تست کردم برای نمایش شما باید برای گروهاتون تصویر داشته باشین تا نمایش داده شود.یا از رنکهای کاربری اپلود شده در بخش دریافت این انجمن یا اختصاصی استفاده کنید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...