رفتن به مطلب

عدم نمایش description در قسمت دانلود ها

ارسال‌های توصیه شده

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

آدرس سایت تون رو در پروفایل تون بزنید.

فایل های IPB و IP.Downloads رو دوباره آپلود کنید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام :)

آدرس سایت تون رو در پروفایل تون بزنید.

فایل های IPB و IP.Downloads رو دوباره آپلود کنید.

یه چیزی بگم من اصلا نمیتونم موضوع جدید بنویسم  هر چیزی که ربط داشته باشه به ویرایشگر نوشته مثلا همین ارسال پاسخ..من این فایل ها رو دباره اپلود کنم اون چیزایی که تو سایت برا دان گزاشتم از بین میره؟

تا پریروز همه چی اوکی بود اخه

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
من این فایل ها رو دباره اپلود کنم اون چیزایی که تو سایت برا دان گزاشتم از بین میره؟

خیر تاثیری نمیگذاره.

لینک ارسال

خیر تاثیری نمیگذاره.

از قسمت ماژول ها حذف رو بزنم میگه

هشدار،لطفا مطالعه نمایید تمامی اطلاعات ، داده ها و تنظیمات برنامه حذف خواهد شد و قابل بازگشت نخواهند بود تنها اگر از تصمیم خود مطمئن هستید فرآیند حذف را ادامه دهید.چنانچه به داده ها و اطلاعات برنامه نیاز دارید و نمی خواهید از برنامه استفاده نمایید می توانید برنامه را غیر فعال نمایید.

بعد منظورتون از فایلهای ای پی بی چیه؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

برادرم من توی صحبت هام حرفی نزدم از اینکه فایل ها رو شما پاک کنید یا برید توی مدیریت چیزی رو حذف کنید !

من گفتم فقط فایل های IPB و IP.Downloads رو دوباره آپلود کنید.

بعد منظورتون از فایلهای ای پی بی چیه؟

آها این شد، اگر متوجه قسمتی نمی شید بپرسید. فایل های IPB منظورم فایل هایی هست که دفعه اول می خواستید با اونها IPB رو نصب کنید.

لینک ارسال

برادرم من توی صحبت هام حرفی نزدم از اینکه فایل ها رو شما پاک کنید یا برید توی مدیریت چیزی رو حذف کنید !

من گفتم فقط فایل های IPB و IP.Downloads رو دوباره آپلود کنید.

آها این شد، اگر متوجه قسمتی نمی شید بپرسید. فایل های IPB منظورم فایل هایی هست که دفعه اول می خواستید با اونها IPB رو نصب کنید.

یا خدا یعنی من اونا رو اپلود کنم بابا سایت نمیترکه..بعدش من دقیقا نمی دونم چه ورژنی بود.

IP.Board.v3.4.8.FARSI.NULLED.IPBFarsi_Rev1--17-5-1394-Patch

بعدش میگم شاید این ویرایشگر متن یه بلایی سرش اومده ...اخه هرچیزی ربط بهش داشته باشه نیس..من اگه اون فایل های مادرو بریزم پوسته ها و ماژول ها هوک ها پست ها ی کاربران اینا نمیپره؟

دباره باید این رو اغییر بدم

conf_global.dist.php؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام دوباره :)

من یکبار دیگه صحبت هام رو دوباره مثل پست های بالا تکرار می کنم و تصمیم رو میگذارم به عهده خودتون که چه تصمیمی می خواید بگیرید.

آخرین نسخه IPB رو از بالا دریافت کنید و طبق معمول که ما به کاربران می گیم محتویات پوشه upload رو (محتویات یعنی داخل پوشه نه خود پوشه upload ) رو به مکانی که IPB رو نصب کردید آپلود کنید.

هیچ چیز شما هم دچار مشکل نمی شه نه قالب پاک می شه نه پست پاک می شه نه هیچی. البته اگر که شما کار اضافه تری از خودتون انجام ندید. درکل من دارم می گم فقط فایل ها روآپلود کنید.

بعدش میگم شاید این ویرایشگر متن یه بلایی سرش اومده

برای رفع اون بلا داریم اینکار رو می کنیم. به نظرتون برای چه کاری هست ؟

من اگه اون فایل های مادرو بریزم پوسته ها و ماژول ها هوک ها پست ها ی کاربران اینا نمیپره؟

مگر بالا نگفتم نه !

خیر تاثیری نمیگذاره.
باید این رو اغییر بدم conf_global.dist.php؟

نه نیاز به تغییر نیست.

لینک ارسال

چشم  دان کردم الانم اپلود میکنم هرچی شما گفتی :D ...یا حضرت عباس خودت کمکم کن ما اپلود رو زدیم :scare3:

باز همون اشو همون کاسه...تا این جا مو به مو انجام دادم :unknown::-<

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...