رفتن به مطلب

بررسی IPB با انچه که در عکس هستش!

ارسال‌های توصیه شده

سوال: من میخوام برای شبکه اجتماعی که دارم ی تالار گفتگو و انجمن مانند بزارم مانند عکسی که پیوست کردم/ حالا میخوام بدونم که ایا این انجمن ای پی بورد مثل اینه عکس میشه و یا باید اسکریپت دیگه ای نصب کنم و هدف بنده از انجمن به اشراک گذاشتن موضوعات مختلف و اموزش همراه با عکس ویا فیلم و جدا از هم مثل کامپیوتر / اشپزی / تعمیرات و......

حال میخوام بدونم با انجمن ای پی بورد این امکانات رو دارند که به این صورت دسته بندی شده باشه و یا....

اگر امکانش هست راهنماییم کنین خدا خیرتون بدهScreenshot_48.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سوال: من میخوام برای شبکه اجتماعی که دارم ی تالار گفتگو و انجمن مانند بزارم مانند عکسی که پیوست کردم/ حالا میخوام بدونم که ایا این انجمن ای پی بورد مثل اینه عکس میشه و یا باید اسکریپت دیگه ای نصب کنم و هدف بنده از انجمن به اشراک گذاشتن موضوعات مختلف و اموزش همراه با عکس ویا فیلم و جدا از هم مثل کامپیوتر / اشپزی / تعمیرات و......

حال میخوام بدونم با انجمن ای پی بورد این امکانات رو دارند که به این صورت دسته بندی شده باشه و یا....

اگر امکانش هست راهنماییم کنین خدا خیرتون بدهScreenshot_48.png

بله کافیه یک مد برای این امر نصب کنید !

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

خب مد چیه؟

اگر می خواید از این سیستم استفاده کنید باید بپذیرید که تازه کار هستید. در نتیجه باید از بخش آموزش ها شروع کنید به مطالعه آموزش ها !

اینکه شما حتی روی گزینه راهنمای تازه واردین کلیکی نکردید و چیزی رو مطالعه نکردید این نشون می ده که شما از الان با زدن سایت تون با IPB با شکست مواجه می شین و به احتمال خیلی زیاد دوباره به یک سیستم دیگه مثل vb مهاجرت می کنید.

اگر سایت موفق می خواین باید کار با اون رو بلد باشید.

شما به ۲ مد Organize subforum و Forum Icons نیاز دارید.

با مراحعه به بخش راهنمای تازه واردین می تونید پاسخ خیلی از سوال هاتون رو بگیرید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...