رفتن به مطلب

بروز رسانی از IPB به IPS

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

متاسفانه من اموزش نحوه بروز رسانی از IPB3  به IPS4.1 رو پیدا نکردم.

انجمنم چند ماهه داره کار میکنه نمیخواهم مشکلی بوجود بیاید.

حالا من اپدیت کنم یا نصب کنم لطفا راهنمایی کنید و هرکدوم و آموزش بدید لطفا.

میدونم نسخه جدید هوک و ... هنوز زیاد نداره

باتشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

برای آپدیت اول بک آپ بگیرید و بعد نسخه 4 رو آپلود کنید و از طریق آدرس site.com/admin/upgrade مراحل آپگرید رو انجام بدید

لینک ارسال

با سلام

بله بک اپ گرفتم و بروز رسانی کردم ولی مشکلی که پیش امده اینه که در زمان بروز رسانی خواست به utf8 کانورت کنه که منم زدم و کانورت کرد فقط بعدش همه پست هایی که گذاشتم بهم ریخته این شکلبی شده. البته فارسی ساز انجمن مشکل نداره و فقط پست هان که بهم ریختن الان چی کار کنم درست بشه. لینک انجمن http://forum.microprogram.ir

zfy_drfgb.png

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

ببینید شما اگر از vb منتقل شدید به IPB اگر در همون وهله اول درست تبدیل نشه تا آخر این مشکل خواهد بود.

شما از دیتابیس vb تون یک تصویر بگذارید تا راهنمایی تون کنم. البته نیاز هست که دوباره تبدیل کنید. این رو هم بگم نسخه تبدیل کننده IPS4 به شدت باگ داره به همین دلیل اول تصویه می کنیم که به IPB تبدیل سپس به IPS برید.

لینک ارسال

ببینید شما اگر از vb منتقل شدید به IPB اگر در همون وهله اول درست تبدیل نشه تا آخر این مشکل خواهد بود.

شما از دیتابیس vb تون یک تصویر بگذارید تا راهنمایی تون کنم. البته نیاز هست که دوباره تبدیل کنید. این رو هم بگم نسخه تبدیل کننده IPS4 به شدت باگ داره به همین دلیل اول تصویه می کنیم که به IPB تبدیل سپس به IPS برید.

با سلام

من از IPB 3  به IPS4.1 منتقل شدم.

لینک ارسال

میبخشید میشه یکی لطفا یه جوابی بده من این مشکلو حل کنم

باتشکر

ارسال چند پست پشت سرهم  خلاف قوانین سایته و این اسپم محصوب میشه.

بعد از 24 تا 48 ساعت اگه جواب نگرفتید بعد اقدام کنید.ممنون(البته من یک کاربر معمولیم ت این انجمن ولی خب احترام به قوانین یعنی احترام به خودتون) :yes1:

لینک ارسال

لطف کنید بک آپ ریستور کنید و دسترسی ارسال کنید تا آپگرید کنم

لینک ارسال

اگر مشکل دوستمون رو داشتین ، قبل تبدیل به utf8 از تب tools دکمه check and fix UTF-8 collation رو بزنید و بعدش convert کنید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...