رفتن به مطلب

آیا می توان کاری کرد آپلودهای ip download با همان اسم و فرمت در هاست ذخیره شوند

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

آیا این امکان وجود دارد فایلهایی که آپلود می کنیم دقیقا با همون اسم ذخیره بشن روی هاست؟ آخه آی پی دانلود میاد اسمشون رو یه چیز عجیب غریب می ذاره و پسوندشون رو کلا عوض می کنه!

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

علت تغییر نام حفظ امنیت سایت شما هست که با آپلود کردن نشه سایت شما رو هک کرد ! امکان چنین کاری نیست.

لینک ارسال

تشکر از پاسختون

یه قسمت هست موقع افزودن فایل به اسم تعیین مسیر که ظاهرا مربوط به هاست هست نه یو.آر.ال، میخواستم بدونم یک اینکه اصلا چجور میشه یه فایل رو آدرس داد از هاست و دوم اینکه اگر آدرس بدیم آیا تعداد دانلود رو میشماره برای ما یا نه؟ چون مهمه چه تعداد دانلود داشتیم

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
میخواستم بدونم یک اینکه اصلا چجور میشه یه فایل رو آدرس داد از هاست

شما اگر این قابلیت رو در تنظیمات یا در زمان ایجاد شاخه فعال کنید می تونید لینک مورد نظرتون رو قرار بدید.

گر آدرس بدیم آیا تعداد دانلود رو میشماره برای ما یا نه؟ چون مهمه چه تعداد دانلود داشتیم

بله شمارنده کار خواهد کرد و افرادی که دانلود کردن نیز ثبت می شه.

لینک ارسال

من به یکی لینک دادم، درسته لینک دکمه دانلود تفاوت می کنه، ولی نهایتش اینه که به اون لینکی که دادم ریدایرکت می کنه و آدرس فایل مشخص میشه، من منظورم لینک نیسته، منظورم آدرس دادن از هاست هست، چون دو جور میشه فایل رو مشخص کرد، یکی اینه که لینک بدیم، حالا ممکنه اصلا اون لینک از سایت دیگه ای باشه، یکی اینه که از هاست آدرس بدیم، حالا من گیرم توی همین دومی هست، میخوام از روی هاست آدرس بدم نمی دونم دقیا از کدوم شاخه باید شروع کنم به آدرس داده و اصلا چجور بدم، و این برام مهمه که آدرس فایل مشخص نشه، ولی توی لینک دادن طبیعتا مشخص می شه

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

لینک دادن به فایل ها به دو صورت هست یکی به صورت مستقیم یکی به صورت غیر مستقیم. متاسفانه من منظور شما رو آدرس host متوجه نشدم.

در هر صورت با توجه به نیاز شما مبنی بر عدم شناسایی لینک شما نیاز دارید یا مستقیم فایل رو آپلود کنید یا  از اسکریپت های دانلودی که در اینترنت وجود داره استفاده کنید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...