رفتن به مطلب

مشکل در کپی کردن انجمن

ارسال‌های توصیه شده

با سلام خدمت دوستان و مدیران محترم

هنگام کپی کردن انجمن با این خطا مواجه میشم

EX2031 یک چیزی به مشکل برخورد! لطفا دوباره تلاش نمایید.

به نظر شما مشکل از کجاست؟

وقتی به منوی قبلی برمیگردیم یک انجمن به اسم فروم ساخته شده 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

وارد فضای هاست بشید و در داخل پوشه ی Uploads وارد پوشه ی logs بشید و فایل latest.php رو باز کنید و آخرین خطای رخ داده رو ارسال کنید تا بررسی بشه

لینک ارسال

Wed, 11 Nov 2015 16:33:31 +0000 (Severity: 2)
37.254.125.142 - http://crea8social.cf/hcp/?adsess=9i3m3ms1jvj8l3d05hhrel5bc5&app=forums&module=forums&controller=forums&do=copy&id=44
IPS\Db\Exception
2031: No data supplied for parameters in prepared statement
#0 /home/crea8social/public_html/system/Db/Select.php(334): IPS\_Db->preparedQuery('SELECT CONCAT(w...', Array)
#1 /home/crea8social/public_html/system/Db/Select.php(232): IPS\Db\_Select->runQuery()
#2 /home/crea8social/public_html/system/Node/Model.php(2367): IPS\Db\_Select->setKeyField('lang_id')
#3 /home/crea8social/public_html/applications/forums/sources/Forum/Forum.php(1265): IPS\Node\_Model->__clone()
#4 /home/crea8social/public_html/system/Node/Controller.php(782): IPS\forums\_Forum->__clone()
#5 [internal function]: IPS\Node\_Controller->copy()
#6 /home/crea8social/public_html/system/Dispatcher/Controller.php(85): call_user_func(Array)
#7 /home/crea8social/public_html/system/Node/Controller.php(63): IPS\Dispatcher\_Controller->execute()
#8 /home/crea8social/public_html/applications/forums/modules/admin/forums/forums.php(40): IPS\Node\_Controller->execute()
#9 /home/crea8social/public_html/system/Dispatcher/Dispatcher.php(129): IPS\forums\modules\admin\forums\_forums->execute()
#10 /home/crea8social/public_html/hcp/index.php(13): IPS\_Dispatcher->run()
#11 {main}

لیستی که من دیدم کلا این بود

لینک ارسال

سلام

منم هم همین مشکل رو داشتم هرکار کردم حل نشد

چون انجمنم تازه تااسیس بود کلا پاکش کردم دوباره نصب کردم درست شد

لینک ارسال

فایل IPB رو دوباره در هاست کپی کنید ببینید مشکل حل میشه یا نه

الان چک میکنم

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

این خطا مربوط به باگ نسخه 4.1.2 هست و طبق گفته خود IPS توی 4.1.3.2 باید رفع شده باشه !

زبان رو به انگلیسی تغییر بدید ببینید این خطا رفع می شه ؟ چون توی یکی از باگ های مرتبط، ترجمه زبان باعث این مشکل می شده!

لینک ارسال

این خطا مربوط به باگ نسخه 4.1.2 هست و طبق گفته خود IPS توی 4.1.3.2 باید رفع شده باشه !

زبان رو به انگلیسی تغییر بدید ببینید این خطا رفع می شه ؟ چون توی یکی از باگ های مرتبط، ترجمه زبان باعث این مشکل می شده!

با زبان انگلیسی مشکلی وجود نداره ولیی با زبان فارسی اینجوری

فکرکنم باید منتظر نسخه جدید باشیم

:wink1:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...