رفتن به مطلب

نصب Media System1_2_4_6

ارسال‌های توصیه شده

با سلام :

من فایل های اپلودی رو اپلود کردم...هوگ رو نصب کردم ..ولی این قسمت رو گیر کردم

Still inside the Admin CP, visit the Other Apps tab -> Content -> Blocks page.

خوب تو قسمت برنامه های دیگر من Blocks رو ندارم ...

کسی هست که بتونه کلا نصبشو بهم بگه :-S  من گشتم تو انجمن  چیزی به اسم نصب این مد نبود.یا پیدا نکردم :worried:

یه سری فایل توشه: که طبق اموزش انگلیسیش پیش رفتم اما مرحله نصب محتوا از برنامه های دیگر بلوک رو پیدا نکردم :>

v5wr9w53bivk.jpg

لینک ارسال
  • بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

هر زمان فکر می کردید که می تونید قوانین انجمن رو رعایت کنید بفرمایید :)

در صورتی که پس از 72 ساعت پاسخی در انجمن دریافت نکردید اقدام به ارسال پست نمایید || قوانین انجمن || تخلف از این قانون = انتقال به بایگانی و عدم پاسخ
لینک ارسال
  • بنیان گذار IPSFarsi

دلیل خیلی ساده ای داره.

فایل ها رو جای نامناسبی آپلود کردید. اگر پوشه مدیریت رو تغییر دادید پوشه admin درون مد هم باید تغییر بدید.

لینک ارسال

خیر فایل های اپلود دقیقا به همین اسامی بودند و قایل های درون هاست منم با همین اسامی بودند  فکر نکنم فایل جای نا مناسبی رفته باشه چون من از هاست چک کردم دقیقا همون جای مناسب اپلود شوده

public

admin

من دباره اپلود کردم

در مرحله دوم گفته هوگ رو نصب کنم منم نصب کردیم این پیغامو میده

WARNING IPContent Media System Hook  v1.2.4
installs all the skin templates, system settings, methods, and language bits for the IPContent media system. Your version ERROR

Content Application not found, please install the application

خوب میگه برنامه یدا نشود من درست اپلود کردم حتی وارد تک تک پوشه هاشم شودم دقیقا طتابق داره مثلا ک

public_html/king/admin/applications_addon/IPS/ccs/extensions/sharedmedia

upload\admin\applications_addon\IPS\ccs\extensions\sharedmedia

این فایل هست plugin_media.php

ویا فایل های دیگش .. میگه

این هوک در سیستم شما پشتیبانی نمی شود
لینک ارسال
  • بنیان گذار IPSFarsi

من الان متوجه شدم که شما برنامه IP.Content رو نصب نکردید. این مد برای این برنامه هست.

This hook and Set of IPContent Blocks/Templates will Allow You to Make ANY IPContent Database into a Fully Functioning Media System

لینک ارسال

با سلام :

ممنون ازتون من نصب کردم IP.Content رو وشرع به نصب مرحله به مرحله Media System بودم بعد block-templates ها رو ایمپورت کردم یهو سایتم دیگه بالا نیومد الانم دیگه بالا نمیاد اصلا حتی پنل مدیریت سایت ..

فکر کنم باید این مد مدیا سیستم رو حدف کنم از هاست ایا کار درستی میکنم؟

هرچند نمیدونم کدوم قسمت از هاست قرار داره تو هوگ ها ندیدمش

یا شایدم باید block-templates های که ایمپورت کردم رو باید حذف کنم اما نمیدونم کجاست..کمکم کنید

لینک ارسال
  • بنیان گذار IPSFarsi

شما با توجه به مشکلات عدیده و گاها ساده ای که براتون پیش میاد توصیه می کنم روی سیستم شخصی تون ابتدا مد ها رو تست و نصب کنید سپس روی سایت تون. این طوری باعث ضربه زدن به سایت تون هم نمی شید.

یهو سایتم دیگه بالا نیومد الانم دیگه بالا نمیاد اصلا حتی پنل مدیریت سایت ..

در این جور مواقع باید بفرمایید که منظورتون از بالا نیومدن چیه وگرنه کمک نمی شه کرد.

بالا نیومدن چندین معنی می ده. از صفحه سفید گرفته تا خطا های مختلف و ... .

لینک ارسال

شما با توجه به مشکلات عدیده و گاها ساده ای که براتون پیش میاد توصیه می کنم روی سیستم شخصی تون ابتدا مد ها رو تست و نصب کنید سپس روی سایت تون. این طوری باعث ضربه زدن به سایت تون هم نمی شید.

در این جور مواقع باید بفرمایید که منظورتون از بالا نیومدن چیه وگرنه کمک نمی شه کرد.

بالا نیومدن چندین معنی می ده. از صفحه سفید گرفته تا خطا های مختلف و ... .

صحفه سفید میاد بالا..هم قسمت مدیریت هم سایت ...راهی هست؟

لینک ارسال
  • بنیان گذار IPSFarsi

از اونجایی که host شما مشکل داره حتما recache & Rebuild کنید

اگر بازم مشکل پا برجا بود طبق آموزش موجود در بخش آموزش برای نمایش پیغام خطا در صفحات سفید عمل کنید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...