رفتن به مطلب

چرا سایت اینجا از نسخه 4 استفاده نمی کنه؟!

ahadto

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

ببخشید می خواستم بدونم چرا انجمن اینجا از نسخه چهار استفاده نمی کنه؟! مگه مشکل خاصی داره؟ در حالی که خود انجمن اصلی آی پی بورد داره بدون مشکل استفاده می کنه، خب اگر خود شما استفاده نکنید دیگه ما که اصلا نباید استفاده کنیم!

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لینک ارسال

منکه به IPB 4 ارتقاء دادم و به غیر از چندتا مشکل جزئی مشکل دیگه ای ندید. البته عمده ترین مشکلی که پیش روی کاربران برای استفاده از IPB نسخه ی 4 وجود داره اینه که قالب و افزونه برای این نسخه خیلی کمه.

لینک ارسال

منکه به IPB 4 ارتقاء دادم و به غیر از چندتا مشکل جزئی مشکل دیگه ای ندید. البته عمده ترین مشکلی که پیش روی کاربران برای استفاده از IPB نسخه ی 4 وجود داره اینه که قالب و افزونه برای این نسخه خیلی کمه.

پیرو صحبت های شما الان دیگه خیلی کم نیست !‌ ولی بازم کمه !‌

و شما کار ریسکی کردید انصافا !‌ :D

درکل به نظر من الان کسی میخواد انجمن شروع کنه بهتره با 4 شروع کنه  

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

دوستان صحبت های لازم رو گفتن.

در حالی که خود انجمن اصلی آی پی بورد داره بدون مشکل استفاده می کنه

خیر این طوری که شما می گید نیست.

توی بخش RTL خیلی باگ داره.

خب اگر خود شما استفاده نکنید دیگه ما که اصلا نباید استفاده کنیم!

این هم فکر خوبی هست :)

لینک ارسال

منکه از IPB4 خیلی راضیم. انجمن خیلی جذاب تر شده و امکانات فوق العاده ای رو در اختیار مدیر سایت و کاربرانش قرار میده. متاسفانه مشکلاتی در بخش RTL یعنی انجمن فارسی شده وجود داره ولی قابل حل هستش و من هم سعی میکنم مشکلاتی که در اینجا گزارش دادم در صورتی که راه حلش رو پیدا کردم برای کاربران در پستم قرار بدم تا اگه کسی با مشکلی که من داشتم روبرو شد بدونه چطور این مشکل رو حل کنه.

لینک ارسال

• 2 ماه بعد...

به نظر من حداقل اینجا باید ارتقا داده بشه به نسخه 4 تا بقیه هم دلگرمی بگیرن و برن سراغش، وقتی اینجا نصب نکنه دیگه چه انتظاری هست از ما؟!

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

@@ahadto, داخل چت باکس مطرح کردن و بالا اوردن این تاپیک منطقی نیست.مثلا بنده پشتیبان یک سیستم هستم و خودم هم اصلا از اون سیستم استفاده نمیکنم حالا کاربران هم بگن چرا خود پشتیبان دهنده استفاده نمیکنه .انتخاب اینکه کدوم ورژن رو چرا سایت پشتیبانی نمیزنه به عقیده بنده به نوعی زور گویی میشه.

لینک ارسال

@@Saeb.Koohpayeh, برادر جان زورگویی کدومه! به هر حال اینجا پشتیبانی هست و ادعا میره که ورژن چهار خیلی بهتره، خب اگه بهتره خیلی وقت هم میگذره که منشتر شده، پس بسم الله! چرا خودتون نصب نمی کنید؟ مثل اینکه یه نفر یه چیزی میده به بقیه و ادعا هم داره خیلی خوبه ولی خودش هیچ وقت ازش نمیخوره و  میره نون خشک میخوره!  

لینک ارسال

@@Saeb.Koohpayeh, برادر جان زورگویی کدومه! به هر حال اینجا پشتیبانی هست و ادعا میره که ورژن چهار خیلی بهتره، خب اگه بهتره خیلی وقت هم میگذره که منشتر شده، پس بسم الله! چرا خودتون نصب نمی کنید؟ مثل اینکه یه نفر یه چیزی میده به بقیه و ادعا هم داره خیلی خوبه ولی خودش هیچ وقت ازش نمیخوره و  میره نون خشک میخوره!  

سلام دوست عزیز

اگر ipbfarsi هنوز آپگرید نشده دلیلش این نیست که نسخه 4 مشکل داره و قابل اطمینان نیست.

دلیلش تهیه مد ها و لایسنس هست که این مورد به مدیریت کل مربوط هست ، اینجا هم تمام خدمات رایگان هست ، بخش ویژه جهت عضویت نداره ، پس سایت از خدماتی که داره انجام میده درآمدی کسب نمیکنه

الان بخش پشتیبانی ، پوسته ، پلاگین و آموزش ها رو ببینید ، کامل و بروز هستند

اگر نسخه 4 از سمت ipbfarsi مورد تایید نبود این بخش ها آپدیت نمی شد ، مثل vbulletin که اگر اشتباه نکنم حدود 3 سال هست نسخه جدیدش اومده اما مراجع ایرانی هنوز هم از نسخه 4 استفاده میکنند و حتی نسخه 5 رو پشتیبانی هم نمیکنند.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...