رفتن به مطلب

مشکل با تغییر صفحه درباره من در تنظیمات پنل کاربری

ارسال‌های توصیه شده

• تیم مدیریت/توسعه دهنده

والا اونو باید از آقای وحید بپرسید شاید من اطلاعات عمومی یا هیچ اطلاعاتی ندارم ولی آقای وحید خودشون در جریان هستن :|

منظورم باگشه :|

باگش که مشخص هستش، صفحه "درباره من" از کار می افتد!

شما گفتید : " و الان شمسی ساز یه باگ داره دیگه نمی دونم خبر دارید یا نه البته منم نمی دونم میشه باهاش کاری کرد یا نه "

گفته شما، به دین معنی می باشد، که شمسی سازی درست شده مشکل امنیتی مانندی دارد که شما از آن خبر دارید و هیچ کس دیگری در جریان نیست!

بنده از آقای "نامنی" تقاضا دارم تا در صورت وجود چنین مشکلی، ما را هم در جریان بگذارند ... .

لینک ارسال

اینو دیگه شما که هکرید باید تشخیص بدبد :)

تا وقتی که با یه چیزی کار نکرده ام از کجا بدونم چیه و چه کدی داره و چه باگی داره یا اصلا هیچ اطلاعاتی ندارم ازش

منظورم نسخه قبلیش هست :)

باگش که مشخص هستش، صفحه "درباره من" از کار می افتد!

شما گفتید : " و الان شمسی ساز یه باگ داره دیگه نمی دونم خبر دارید یا نه البته منم نمی دونم میشه باهاش کاری کرد یا نه "

گفته شما، به دین معنی می باشد، که شمسی سازی درست شده مشکل امنیتی مانندی دارد که شما از آن خبر دارید و هیچ کس دیگری در جریان نیست!

بنده از آقای "نامنی" تقاضا دارم تا در صورت وجود چنین مشکلی، ما را هم در جریان بگذارند ... .

من نمی دونم چقدر آدم از این موضوع خبر داره ولی به گفته آقای نامنی فک کنم حدود 8 نفری :)

یک چند تا مشکل دیگری هم داره شاید با گذاشتن عکس متوجه بشید :

143723162229061.jpg

یک سری از کد های ظاهری به هم می خوره مثلا در بالا  Under Construction نوشته شده یا مثلا داره در صفحه برف میباره :))) یا مثلا شکل ماوس در صفحه تغییر می کنه

لینک ارسال
  • تیم مدیریت/توسعه دهنده

تا وقتی که با یه چیزی کار نکرده ام از کجا بدونم چیه و چه کدی داره و چه باگی داره یا اصلا هیچ اطلاعاتی ندارم ازش

یک چند تا مشکل دیگری هم داره شاید با گذاشتن عکس متوجه بشید :

143723162229061.jpg

یک سری از کد های ظاهری به هم می خوره مثلا در بالا  Under Construction نوشته شده

ارور: "تاریخ تولد را به درستی وارد کنید !" LoL !

این ارور رو من اولین بار هست می بینم، بنده از آخرین نسخه شمسی سازی هم در حال استفاده می باشم!

در هر صورت این مورد Security Bug نیست و امکان داردکد Permission Checker که برای تغییر تاریخ تولد استفاده شده است، مشکل داشته باشد و یا شما تاریخ را به درستی انتخاب نکرده اید ... .

باز رسیدیم به خانه اول: "لطفا اطلاعات عمومی خود را اول بالا ببرید سپس پست بدید... " .

دیگه بیشتر از این جایز نمی بینم پست در این موضوعی که شما ایجاد کرده اید بدم ... .

یا علی.

لینک ارسال

با تشکر در اول هم گفتم شاید اطلاعات بنده کم باشه یا اصلا هیچ اطلاعاتی نداشته باشم

اگر شمسی ساز نصب کردید : شما یک یوزر جدید ایجاد کنید بعد به پروفایل خود رفته و هیچ تغییراتی ندهید بعد روی ذخیره کلیک کنید به حرف من برسید

و در اول گفتم نمی دونم چی میشه با هاش کرد :)

همان طور که گفتم فقط با تغییر کوچولو در یکی از هوک ها آپلود به وجود میاد

که این عمل در یکی از تیم های امنیتی که از IPB استفاده می کنند دیده شده :)

لینک ارسال
  • بنیان گذار IPSFarsi

با سلام دوباره :)

ممنون از تمامی دوستان که نسبت به امنیت و گروه IPBFarsi لطف دارن و با دقت پیگیر هستند. اون باگی که صفحه بهم می ریزه در اصل یک کدی داره که بدون شمسی ساز هم اون حالت ایجاد می شه(خود نویسنده های IPB برای فان اینو ایجاد کردن و با یه آدرس خاص فعال میشه). حالا اینکه چرا شمسی ساز با وارد کردن تاریخ اون طوری می شه به این دلیله که تابع تبدیل کننده دچار مشکل می شه. ولی مشکل امنیتی نداره.

با تشکر

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...