رفتن به مطلب

ترفند کم کردن هزینه در Nexus

ارسال‌های توصیه شده

سلام و خسته نباشید

من از پلاگین درگاه پرداخت پی لاین آقای فرید نجفلو استفاده میکنم

دقیق نمیدونم ترفند هست یا نیست اما از دیروز به مشکل برخورد کردم و چند تا از تراکنش هایی که انجام شده

اگه مبلغ به مثلا 169000 بوده توی PayLine مبلغ 1000 ریال ثبت شده

به پی لاین تیکت زدم و گفتند که مشکل از اسکریپت هست

من خودم با اکانت ادمین کل خرید کردم و هیچ مشکلی نداشت و مبلغی که خرید رو انجام دادم به حساب پی لاین واریز شد

اما نمیدونم چرا بعضی از کاربرها که خرید میکنن فقط مبلغ 1000 ریال واریز میشه

ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید ...

به علت این مشکل فروشگاه رو بستم امروز

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اقای ایزدی در جواب شما باید بگم ک پلاگین های پی لاین هر از چندگاهی دچار مشکل میشند و من خودم این مشکل رو دارم باهاشون

تقریبا بعد از دو یا سه روز میبینید ک پشتیبانی بهتون تیکت میزنه در خصوص اختلال پی اومده

و شما متوجه منظور من میشید

لینک ارسال

اقای مهدی ایزدی این کار درستی نیست ک به دلیل اختلالات سیستم چند کاربر رو از سایت بن کنید

من توی سایت کار داشتم ک شما بن کردید

ممنون از زحماتتون

لینک ارسال

خرید محصول 15 هزار تومانی به قیمت 100 تومان کار محسوب میشه ؟

به هر حال کارو از فتا یا سایبری پیگیری میکنیم قاعدتا کشور قانون مند هست اوضا همیشه به وفق مراد شما نخواهد بود دوست گلم :)

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

مطمئنید تنظیمات مشکلی نداره و مثل برای یه گروه کاربری یا یک سری از کاربرها تنظیماتی اعمال نکردید؟ 

تنظیمات خود فایل رو هم چک کنید

اگر اونا موردی نداره و مطمئنید سالمه که پس این موردی که فرمودید خیلی مشکوکه .ما تو phpfoxclub چندین درگاه داریم که 3 تا از درگاه های اصلیمون مال payline هست که با اینهمه تراکنش انجام شده تو این چند سال و همچین مواردی نداشتیم.

شما فعلا پی لاین رو متوقف کنید با درگاه دیگه مثل پارس پال کار کنید ببینید به چه صورت میشه.

ترفندی نداره که طرف تقریبا مفت بیاد فایل فروشی رو دانلود کنه :yes1: مورد خیلی عجیبی هست.به نظرم اگر مشکلی باشه از نحوه ی تنظیمات هست که احتمالا موردی جا انداخته شده یا اشتباهی تنظیم شده.

لینک ارسال

سلام درگاه پارس پال کلا مشکل داره بعضی اوقات به کاربر عادی اجازه پرداخت نمیده دیدم نمیشه مشکل حل کرد بردیم رو پیلاین این مشکل که الان به وجود اومده از سازنده نکسوز هست نمیدونم این اپلیکیشن را کی ساخته ولی هرکی ساخته حتمالا یادش رفته که شرط بذاره مبلغ پرداختی برای بانک با مبلغ فاکتور یکی باشه تصویر ضمیمه را نگاه بندازید

اگه از تو سورس هنگاه خرید اون مبلغ 20000 را دستی تغیییر بدی در هنگام پرداخت مبلغی که وارد کردی میاد بعد از پرداخت هم شرطی وجود نداره که مبلغ برگشتی با مبلغ فاکتور یکی باشه بنابر این فاکتور تبدیل میشه به پرداخت شده

البته این روند مفت نیست باید یک مبلغی پرداخت بشه تا سیستم اتوماتیک فاکتور را پرداخت شده بکنه مبلغی که بانک قبول میکنه 100 تومان هست :)

post-3674-0-95195600-1438632333_thumb.pn

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت
سلام و درود.الان چک کردم و یک پرداخت به طور کامل انجام دادم و همچنین با اقای نجفلو نویسنده درگاه صحبت کردم.ایشون ذکر کردند خودشون هم کدی نوشتند که حتما قیمت ها باید یکسان باشه وگرنه هیچی!

مشکلی و.جود نداره.چون اگر بعد انجام پرداخت قیمت ها با هم همخونی نداشت ه باشند کاربر فایلی نمیتونه دانلود کنه و دوباره باید خرید کنه و درواقع به ضرر خودش میشه!

تنها زمانی پرداخت کامل صورت میگیره و فایل میتونن دانلود کنن و محتوای اون پکیج که تعیین کردید رو میتونن ببینند که دقیقا دوتا قیمت یکسان باشه.

پس مشکلی نداره با خیال راحت میتونید استفاده کنید.
میتونید خودتون تست کنید

post-2-0-84869000-1438705788_thumb.png

لینک ارسال

یه روشی جدیدا در اومده که متاسفانه داره پابلیک میشه...قیمت پرداختی رو کم میکنید مثلا میکنی 100 ریال پرداخت میکنی و درگاه پرداخت تایید میکنه و شمارو برمیگردونه به وب سایت و شما میتونی فایل رو دانلود بکنی...اما در اصل مبلغ مثلا 100 تومن پرداخت شده...مشکل از اسکریپت شما هم هستش

لینک ارسال

ببینید اقای Aranesh 

این که میکنه 100 تومن بعد خرید میکنه 

خودش یه جور مدرکه چون  شماره کارت یارو میوفته و راحت میشه شکایت کرد

اما بعضی راه ها حتی همون 100 تومن هم خرید نمیشه

بلکه مستقیم لینک رو میده

اگه بشه توی نکسوس(حالا فقط نکسوس نیست تقریبا همه مشکلو دارند حتی مارکت بزرگی مثل بازار که جدیدا مشکلشو رفع کرده)

کلیک راسنو کاملا ببندیم

حنی میانبر ها هم باز نکنند میشه یه کارایی کرد

ولی اگه بازم کسی بلد باشه اینم میتونه دور بزنه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...