رفتن به مطلب

هم اندیشی جهت ساخت قالب

محمود بارانی

ارسال‌های توصیه شده

فلت الان خیلی رو مده  :D

البته بستگی به سلیقه طراح هم داره

من به شخصه اعتقاد دارم طراح نباید بپرسه چه طور خوبه؟ باید نشون بده که چه طور خوبه!!

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

چه قالب هایی بیشتر مورد نیازتونه!؟

مورد نیازمان ؟ منظورتان ما هست ؟ کاربران ای پی بی فارسی ؟ ایا کار شما رایگان است ؟ 

اگر رایگان باشد که مطمئنا کاربران از این عمل سخاوت مندانه شما خوشحال خواهند شد .

اگر پریمیوم باشد شما باید چیزی طراحی کنید فراتر از یک پوسته چیزی که واقعا ارزش پرداخت هزینه را داشته باشد . 

اما به هر حال نظر بنده این است که هر طور که میخواهید طراحی کنید رایگان و یا پریمیوم فقط سعی کنید طبق اخرین استاندارد های طراحی ان را اجرا کنید .

فکر نمیکنم نیازی به توضیح در مورد استاندارد های طراحی وب داشته باشید . 

فقط یک مورد رو بنده خدمتتون در پایان عرض کنم ، ببینید در طراحی پوسته ها اگر کمی خلاقیت نشان داده شود و چیز های جدیدی خلق شود و متنوع باشد مطمئنا مورد توجه دیگر کاربران قرار خواهد گرفت شما به علم طراحی وب دسترسی دارید درسته ؟ پس کمی با فکر باز طراحی کنید و اما یک نظر شخصی هم بنده دارم هرچه در پوسته تنظیمات بیشتری و بلوک های بیشتری وجود داشته باشد که متنوع باشند یعنی شلوغ پلوغ باشد اما به صورتی که موجب سر در گم شدن کاربر نشود خیلی مورد توجه قرار خواهد گرفت مثلا همین چندی پیش اقای یوسفلاوی زحمت کشیدن پوسته جدیدی طراحی کردن که بسیار زیبا هست و دارای تنظیمات خاصی است اما در نهایت تاسف دسترسی ما به این پوسته غیر ممکن است چرا که اختصاصی است :D

لینک ارسال

مورد نیازمان ؟ منظورتان ما هست ؟ کاربران ای پی بی فارسی ؟ ایا کار شما رایگان است ؟ 

اگر رایگان باشد که مطمئنا کاربران از این عمل سخاوت مندانه شما خوشحال خواهند شد .

اگر پریمیوم باشد شما باید چیزی طراحی کنید فراتر از یک پوسته چیزی که واقعا ارزش پرداخت هزینه را داشته باشد . 

اما به هر حال نظر بنده این است که هر طور که میخواهید طراحی کنید رایگان و یا پریمیوم فقط سعی کنید طبق اخرین استاندارد های طراحی ان را اجرا کنید .

فکر نمیکنم نیازی به توضیح در مورد استاندارد های طراحی وب داشته باشید . 

فقط یک مورد رو بنده خدمتتون در پایان عرض کنم ، ببینید در طراحی پوسته ها اگر کمی خلاقیت نشان داده شود و چیز های جدیدی خلق شود و متنوع باشد مطمئنا مورد توجه دیگر کاربران قرار خواهد گرفت شما به علم طراحی وب دسترسی دارید درسته ؟ پس کمی با فکر باز طراحی کنید و اما یک نظر شخصی هم بنده دارم هرچه در پوسته تنظیمات بیشتری و بلوک های بیشتری وجود داشته باشد که متنوع باشند یعنی شلوغ پلوغ باشد اما به صورتی که موجب سر در گم شدن کاربر نشود خیلی مورد توجه قرار خواهد گرفت مثلا همین چندی پیش اقای یوسفلاوی زحمت کشیدن پوسته جدیدی طراحی کردن که بسیار زیبا هست و دارای تنظیمات خاصی است اما در نهایت تاسف دسترسی ما به این پوسته غیر ممکن است چرا که اختصاصی است :D

بله رایگان

لینک ارسال

سلووووووووووووووووووووووووم!!!!^0^

امروزه من خودم به شخصه هرقالبی که دیدم ساده بوده!به نظرم شما که میخواید زحمت بکشید بهتره برای چیزی زحمت بکشید که واقعا خاص باشه!! D:

(اگر فاتزی هم باشه که دیگه چه بهتر!!XD (البته اون دیگه به سلیقه ی خودتونه!! :/ ))

لینک ارسال

امروزه من خودم به شخصه هرقالبی که دیدم ساده بوده!به نظرم شما که میخواید زحمت بکشید بهتره برای چیزی زحمت بکشید که واقعا خاص باشه!! D:

خاص بودن ملاک نیست ..... :|

کوانتوم نمونه قالبی هست که خاص نیست و شباهت های فوق العاده ای از لحاظ ساختار با قالب Default داره اما خیلی فاکتور ها مثل :

رنگ بندی مناسب ....

بکگراند های خوب ...

و ...

اون رو فوق العاده زیبا کرده  

لینک ارسال

سلووووووووووووووووووووووووم!!!!^0^

(اگر فاتزی هم باشه که دیگه چه بهتر!!XD (البته اون دیگه به سلیقه ی خودتونه!! :/ ))

قالب live style v1 متفاوت بود گمونم. اگه وقت شد مشکلاتشو حل میکنم

لینک ارسال

درود

به نظر من زحمت کوانتون 3 رو بکشید  :D

میشه لینک بدی ؟ لینک کوانتون

لینک ارسال

شرمنده اشتباه تایپی بود منظورم کوانتوم بود  :D

چون به نظر من این یکی از زیبا ترین قالب ها به شمار میاد

اگه بتونید از این الگو بگیرین خیلی قالب زیبایی از آب در میاد..

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...