رفتن به مطلب

چند سوال در مورد IPS4

ارسال های توصیه شده

با سلام 

چند سوال برام پیش اومده بود در مورد انجمن که گفتم از استاتید راهنمایی بگیرم.

1- امروز در سایت   webflake  ثبت نام کردم. دیدم بعد تایید ایمیل وقتی وارد انجمن میخوام بشم اول ازم خواست که حتما عکس پروفایل رو تغییر بدم بعد بهم اجازه فعالیت در انجمن رو داد.

پلاگین این مورد چیه؟

2- من امضای انجمنم رو فعال کردم. ولی حقیقتش نمیدونم توی پروفایل از کجا میتونم عکس واسه امضا بزارم!!! ببخشید این یکی خیلی آماتوری بود

3- چطوری میتونم لود انجمن هام رو مثل این انجمن بکنم. که هروقت اسکول میره پایین انجمن های بعدی نشون داده میشه.

4- چطور میتونم اون سوالات امنیتی فارسی که موقع ثبت نام میپرسه رو تغییر بدم؟

پیشاپیش ممون از وقتی که میگذارید
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

امروز در سایت   webflake  ثبت نام کردم. دیدم بعد تایید ایمیل وقتی وارد انجمن میخوام بشم اول ازم خواست که حتما عکس پروفایل رو تغییر بدم بعد بهم اجازه فعالیت در انجمن رو داد. پلاگین این مورد چیه؟

یا پلاگین اختصاصی خودشون هست ..... یا Leak نشده .... وگرنه در انجمن موجود بود ! :)

چطوری میتونم لود انجمن هام رو مثل این انجمن بکنم. که هروقت اسکول میره پایین انجمن های بعدی نشون داده میشه.

http://stackoverflow.com/questions/15798360/show-div-on-scrolldown-after-800px

http://jsfiddle.net/apaul34208/ZyKar/3/

این ۀینک رو دنبال کنید ..

من امضای انجمنم رو فعال کردم. ولی حقیقتش نمیدونم توی پروفایل از کجا میتونم عکس واسه امضا بزارم!!! ببخشید این یکی خیلی آماتوری بود

اگر امکان استفاده از عکس تو امضا فعال هست .... BBCode های مربوط به عکس نمایش داده میشن .... 

لینک ارسال

اگر امکان استفاده از عکس تو امضا فعال هست .... BBCode های مربوط به عکس نمایش داده میشن .... 

میشه بیشتر توضیح بدید؟ اصلا عکس هیجی این امضا دقیقا کجای پروفایله؟!! من پیداش نمیکنم. توی  منظورمه

jquery - Show div on scrollDown after 800px - Stack Overflow

این کد های اسکریپش رو تو کدوم فایل باید وارد کنم؟ تو کدوم پوشه هست؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

1- امروز در سایت webflake ثبت نام کردم. دیدم بعد تایید ایمیل وقتی وارد انجمن میخوام بشم اول ازم خواست که حتما عکس پروفایل رو تغییر بدم بعد بهم اجازه فعالیت در انجمن رو داد.

با مد rules چنین کاری انجام شده که با استفاده از ایجاد قوانین با استفاده از این مد چنین کاری انجام شده.

2- من امضای انجمنم رو فعال کردم. ولی حقیقتش نمیدونم توی پروفایل از کجا میتونم عکس واسه امضا بزارم!!! ببخشید این یکی خیلی آماتوری بود

ابتدا از قسمت "کاربران > نمایه ها" امضا ها رو فعال کنید سپس به تنظیمات گروه های کاربری برید و توانایی استفاده از امضا رو هم فعال کنید سپس امکانش رو مشاهده می کنید.

4- چطور میتونم اون سوالات امنیتی فارسی که موقع ثبت نام میپرسه رو تغییر بدم؟

"کاربران > محافظت از اسپم > چالش سوال و جواب"

موفق باشید

لینک ارسال

با مد rules چنین کاری انجام شده که با استفاده از ایجاد قوانین با استفاده از این مد چنین کاری انجام شده.

ممنون این مد هنوز Leak نشده؟ من میگردم تو سایت پیداش نمیکنم!

ابتدا از قسمت "کاربران > نمایه ها" امضا ها رو فعال کنید سپس به تنظیمات گروه های کاربری برید و توانایی استفاده از امضا رو هم فعال کنید سپس امکانش رو مشاهده می کنید.

اینکارا رو کردم. ولی تو پروفایل میرم فیلدی به اسم امضا نیست!

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
ممنون این مد هنوز Leak نشده؟ من میگردم تو سایت پیداش نمیکنم!

چرا ولی من هنوز در سایت قرار ندادم. آخرین نسخه رو انشالله به محض اینکه به سیستمی که فایل ها روش هست دسترسی پیدا کنم قرار میدم.

اینکارا رو کردم. ولی تو پروفایل میرم فیلدی به اسم امضا نیست!

اگر اون دو مرحله رو که گفتم انجام داده باشید توی بخش تنظیمات کاربری آخرین زبان امضا نمایش داده می شه.

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

ما مجبور شدیم تا از کوکی ها و فناوری های مشابه برای اجرای این وب سایت استفاده کنیم تا بتوانیم تجربه بهتری در زمان استفاده از سایت برای شما ایجاد نماییم. سیاست حریم خصوصی.