رفتن به مطلب

درست کردن آخرین موضوعات فعال انجمن

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوباره دوستان.

یه سوال داشتم!چجوری میتونم برای انجمن یک قسمتی درست کنم که آخرین موضعات و فعالیت ها رو نشون بده!؟مانند همین انجمن (پشتیبانی IPB).

ممنون میشم کمک کنید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.فایل های لینک بالا رو دانلود کردم و بعدش هم آپلود کردم در هاستم و بعد فایل XML رو نصب کردم ولی چیزی نیامده توی صفحه اصلی انجمن!

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

سلام.فایل های لینک بالا رو دانلود کردم و بعدش هم آپلود کردم در هاستم و بعد فایل XML رو نصب کردم ولی چیزی نیامده توی صفحه اصلی انجمن!

خوب بعد از نصب مد، باید اون رو تنظیم کنید. در غیر این صورت مد چه جوری باید متوجه بشه که چه چیزهایی از چه انجمن هایی نمایش بده به چه کسی اصلا نمایش داده بشه !!

توی آموزش نصب مد ها هم ذکر شده که باید تنظیم کنید!

لینک ارسال

خوب بعد از نصب مد، باید اون رو تنظیم کنید. در غیر این صورت مد چه جوری باید متوجه بشه که چه چیزهایی از چه انجمن هایی نمایش بده به چه کسی اصلا نمایش داده بشه !!

ببخشید من اون فایل رو توی هوک ها نصب کردما؟!درسته؟

لینک ارسال

از آقا سعید و خطر جان بسیار سپاس گذارم!درست شد!تنظیم نکرده بودم!

داداش.همه چی درست شده ولی فونتش نصب به بقیه قسمت های انجمن خیلی کوچیک تره!چیکار کنم؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

من نگاه کردم همسان با بقیه انجمن تون بود. اگر می خواید اندازه فونت ها بیشتر بشه در ipb_styles.css برای .ipb_table h4 اندازه فونت رو بیشتر کنید (font-size)

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...