رفتن به مطلب

کمک برای تنظیم یک اپلیکیشن

PGW

ارسال‌های توصیه شده

سلام من اپلیکیشن donate رو نصب کردم و تنظیمات پیپال و غیرشو انجام دادم و یک گروه ساختم به اسم وی آی پی ممبرز و توی تنظیمات این برنامه یک قسمت داره که هرکابری پولی پرداخت کرد اتوماتیک پروموت شه و بعد تایم خاصی برگرده به گروه اولش! اما توی تنظیماتش یکم گیج شدم :D میشه بگید یکم راهنمایی کنید چطور تنظیم کنم که ممبر ها به گروه وی آپی برند بعد پرداخت ؟ و بعد به گروه اولشون برگردند ؟ لینک اپ : http://www.devfuse.com/products/53-donations/

و یک جورایی شبیه این عکس بشه : image_1433207423.png

عکس هم ضمیمه کردم

post-1323-0-14122900-1437987154.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

لطفا در این موارد طریقه رفع مشکل تون هم بیان کنید تا حداقل در آینده اگر کسی مشکل شما رو داشت بتونه حل کنه.

با تشکر

لینک ارسال

با سلام

لطفا در این موارد طریقه رفع مشکل تون هم بیان کنید تا حداقل در آینده اگر کسی مشکل شما رو داشت بتونه حل کنه.

با تشکر

خوب من این افزونه رو خریداری کردم اما نول شدشو به قیمت 10 دلار! اول اینکه میشه بعد پرداخت تنظیمم کرد یوزری بعد پرداخت به کدوم دسته انقال پیدا کنه! Primary Group رو میزاریم روی VIP Member و در Primary Group exclude تنظیم میکنیم بین این دسته ها کدم کاربر ها بعد پرداخت به vip تغیر نکنه! یعنی اگه میخواین فقط ممبر ها بعد پرداخت به vip تغییر کنند پس 3 تای دیگه رو هم تیک میزنیم و ممبر خالی بدون تیک میمونه! و میتونید همزمان بگید به 2 گروه منتثل شه که تنظیماتش مشخصه! یعنی میشه کاری کرد هم یوز VIP شه هم Moderator!

و میتونید تنظیم کنید اگه Moderator شد چند روز moderator بمونه اگه VIP شد چند روز VIP  بمونه! و قسمت های دیگه تنظیماتی داره که برای مثال کاربری بین 10 دلار تا 100 دلار پرداخت کرد به چه گروهی انتقال پیدا کنه یا طوری تنظیم کنیم که حتی 1 بار فقط پرداخت کنه برای همیشه vip بمونه

افزونه جالبی و درگاهای خارجی زیادی داره!

اگه خواستین به رایگان میدم بهتون بزارید توی سایت و اگه هم تونستید درگاه های ایرانی هم بهش وصل کنید جالبتر میشه که کاربران به سایت کمک مالی کنند و بعد کمک مالی به گروه خاصی پروموت شند و به جاهای خاصی از سایت دسترسی داشته باند!

این افزونه توی قبل از اتصال به درگاه اسم سایت نول شده رو مینویسه که از توی قسمت  applications\donate\modules\front\donate میشه ادیت کرد و اسم سایت و کسی که نولش کرده رو برداشت!

ولی دوست داشتم اصلش و نول نشودشو از خود طرف بخرم! اما خدایی 39 دلار خیلی زور داره! خیلی قیمت بالایی گذاشته!

لینک ارسال

اگر قرار بدید که خیلی خوب می شه :)

براتون ارسال کردم

اگه بتونید به درگاه های ایرانی وصلش کنید عالی میشه تا کاربر های دیگه هم استفاده کنند

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...