رفتن به مطلب

سوالات مبتدی بنده پیرامون کار با IPB

ارسال‌های توصیه شده

با سلام خدمت دوستان گرامی.

بنده همین تازه این انجمن ساز (فوق العادست) رو نصب کردم و طبیعی که مشکل داشته باشه.

لیستی از مشکلات بنده:

1-همین اول کار دوتا پست برای تست ارسال کردم ولی نمیدونم چطور پاکشون کنم!در صفحه مربوط به همون تاپیک هم نوشته "مدیریت این مضوع" ولی وقتی روش میزنم اتفاقی نمیافته!(شاید قالب مشکل داره)

2-چطور به قسمت های مشخص شده در تصویر دسترسی پیدا کنم؟؟

m3lli9omeo9m59cbk5rd.png

3-بهترین و زیباترین قالب رایگان مد نظرتون چیه؟

4-چرا بعضی از قالب ها بر خلاف پیشنمایششون شکل زیبایی ندارن؟(فونت ها، تصاویر و ...)

5-چطور برای انجمنم، همانند همین انجمن (انجمن IPB) قسمتی برای آخرین تاپیک های ارسال شده بزارم؟

امکان داره اگه سوالی به ذهنم رسید، پست رو آپدیت کنم؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

اول اینکه متاسفانه شما قالبتون خوب ایمپوت نشده  پاک کنید و دوباره نصب کنید ( ترجیحا با یک نام دیگه )( بعضی قسمت ها کار نمیکنه )

1.  بله مشکل از قالب هست

2.1 به قسمت ویرایش قالب برید  ( نظیمات ظاهری  >  مدیریت پوسته ها  )   مدیریت پوسته ها و CSS در سربرگ Templates در قسمت SN_LiveBackground باید ویرایش کنید .

2.6 ،2.3،2.5، 2.2 در قسمت،  تنظیمات ظاهری  >  جست و جو و جایگزینی اون کلمه مورد نظر رو سرچ کنید انتخاب پوسته  هم قالب فعلی میتونید از طریق ویرایش کنید .

2.4 :  تنظیمات عمومی  >  System  >  General Configuration میتونید اینجا ادرس سایت ررو قرار بدید در قسمت      Website name & Website address ؛ علاوه بر این میتونید مد promenu و یا به صورت دستی منو اضافه کنید ( سرچ کنید)

2.7:  به قسمت ویرایش قالب برید  ( نظیمات ظاهری  >  مدیریت پوسته ها  )   مدیریت پوسته ها و CSS در سربرگ Templates >>  defaultHeader در این قسمت میتونید ویرایش کنید 

3. همه قالب ها  عالین به نوع کار شما و سلیقه بستگی داره ( رنگ و... )

4. به دلیل درست ایمپورت نشدن فایل های پوسته در غیر این صورت نباید مشکلی باشه.

پ.ن : مبنا پاسخ گویی بر اساس نصب فارسی ساز پنل مدیریتی بود :)

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...