رفتن به مطلب

خطا هنگام تغییر قالب

ارسال‌های توصیه شده

سلام قالب عوض میکنم صفحه سفید میشه این خطا میاد :

Fatal error: Call to a member function userHoverCard() on a non-object in /home/public_html/admin/sources/base/ipsMember.php on line 172

چیکارش باید کرد ؟ رکش و ربویلد هم کرد همچنان مشکل پا برجا هست

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این کار بالا تر عرض کردم انجام شده الان مجددا انجام دادم تاثیری نداشت هم چنان خطا پا بر جا هست :)

لینک ارسال

با سلام

در صورت حل نشدن مشکل شما بعد از rebuild & recache 

فایل ipsMember.php رو دوباره درهاست اپلود کن ( در این مسیر :  public_html/admin/sources/base )

قبلش هم از فایل مربوطه بکاپ بگیرید.

لینک ارسال

در مسیر اشاره شده در بالا اخر پست اشاره شده به این مورد که:

من به سادگی انجمن را از نو نصب کردم و مشکل حل شد!

شما یک بار تمامی فایل هارو آپلود کنید بجز فایل کانفیگ احتمال 90% مشکلتون حل خواهد شد

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

اولین کاری که همیشه باید بعد مشکلات این مدلی اانجام بدید غیر فعال کردن کل هوک ها و تست رو قالب های دیگه هست که رو اونها هم همین مشکل هست یا خیر که کافیه یه پوسته جدید نصب کنید.اگر پوسته جدید مشکل نداشت 100 درصد ماال همون کش هست که باید ابتدا ریبیلد و ریکش انجام بشه.رو پوسته های دیگه هم تست کنید شاید خود پوسته مشکل دار باشه.

مشکل شما به خاطر همون کش هست به احتمال فراوان چون رو پوسته ی دیگه این مشکل هست.یه بار طبق لینک زیر کار ها رو به ترتیب انجام بدید

تو این تاپیک آموزش توضیح دادم:

http://ipsfarsi.com/topic/17072-آموزش-ریکش-recache-و-ریبیلد-rebuild-و-حل-مشکلات-آپگرید-انجمن/?p=51219

یکبار هم دیتابیس رو repair کنید البته قبلش بک اپ بگیرید محض احتیاط.

درضمن آدرس انجمنتون رو در پروفایلتون درج کنید در غیر اینصورت گروهتون کاربر عادی خواهد شد.

لینک ارسال

در مسیر اشاره شده در بالا اخر پست اشاره شده به این مورد که:

من به سادگی انجمن را از نو نصب کردم و مشکل حل شد!

شما یک بار تمامی فایل هارو آپلود کنید بجز فایل کانفیگ احتمال 90% مشکلتون حل خواهد شد

با سلام

در صورت حل نشدن مشکل شما بعد از rebuild & recache 

فایل ipsMember.php رو دوباره درهاست اپلود کن ( در این مسیر :  public_html/admin/sources/base )

قبلش هم از فایل مربوطه بکاپ بگیرید.

اولین کاری که همیشه باید بعد مشکلات این مدلی اانجام بدید غیر فعال کردن کل هوک ها و تست رو قالب های دیگه هست که رو اونها هم همین مشکل هست یا خیر که کافیه یه پوسته جدید نصب کنید.اگر پوسته جدید مشکل نداشت 100 درصد ماال همون کش هست که باید ابتدا ریبیلد و ریکش انجام بشه.رو پوسته های دیگه هم تست کنید شاید خود پوسته مشکل دار باشه.

مشکل شما به خاطر همون کش هست به احتمال فراوان چون رو پوسته ی دیگه این مشکل هست.یه بار طبق لینک زیر کار ها رو به ترتیب انجام بدید

تو این تاپیک آموزش توضیح دادم:

http://ipsfarsi.com/topic/17072-آموزش-ریکش-recache-و-ریبیلد-rebuild-و-حل-مشکلات-آپگرید-انجمن/?p=51219

یکبار هم دیتابیس رو repair کنید البته قبلش بک اپ بگیرید محض احتیاط.

درضمن آدرس انجمنتون رو در پروفایلتون درج کنید در غیر اینصورت گروهتون کاربر عادی خواهد شد.

ممنون از دوستان تمام این موارد انجام شد اما هم چنان مشکل روی این قالب پا بر جا هست قالب تغییر میدم مشکلی نیست ولی روی این قالب این مشکل هست :)

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

موقع ریکش همون قالبی که مشکل داره هم ریکش میشه؟

در اینصورت مشکل از خود قالب هست که احتمالا دستکاری های نادرستی توش ایجاد شده که سبب خطا میشه....

لینک ارسال

قالب الگانت هست دستی درونش برده نشده دانلود و مستقیم آپ شد

موقه ای که میخوام قالب را از قسمت Recache Skin Sets  رکش کنم این خطا میاد

post-3674-0-86039200-1437908163_thumb.pn

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...