رفتن به مطلب

دسترسی ممبر ها به اینصورت ؟

PGW

ارسال‌های توصیه شده

سلام چطور میتونم کاری کنم ممبر ها کل فروم رو ببیند و داخل سابفروم ها هم میشند بتونند لیست پست هارو ببیند فقط نتونند وارد پست ها بشند ؟

تاکید میکنم لیست پست هارو بتونند ببیند ها فقط تنها محدودیشتون این باشه وارد پست ها یا همون تاپیک ها نشند و اروری چیزی دریافت کنند

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت شما بخیر دوست عزیز

خدای نکرده یک وقتی توهین نباشه اون پیام بالا که نوشته زود تر از 72 ساعت تاپیک رو بالا نیارید مگر اینکه بیسواد یا نابینا باشید :) !

---------------

گزینه Allow members who can see the forum but cannot read topics to see the topic list در انجمن مورد نظر Yes کنید.

لینک ارسال

با سلام

وقت شما بخیر دوست عزیز

خدای نکرده یک وقتی توهین نباشه اون پیام بالا که نوشته زود تر از 72 ساعت تاپیک رو بالا نیارید مگر اینکه بیسواد یا نابینا باشید :) !

---------------

گزینه Allow members who can see the forum but cannot read topics to see the topic list در انجمن مورد نظر Yes کنید.

مجردیم دیگه! :D  تشکر

لینک ارسال

سلام سرم با جاهای دیگه انجمن گرم بود نرسیدم چک کنم, الان هرچی میگردم توی ipb4 چیزی نیست یا من پیداش نمیکنم!

میشه آدرس سر راست بدید یا عکسی بزارید؟

لینک ارسال

صفحه مربوط به ویرایش بخش یا انجمنی که میخواید محدودیت ایجاد کنید رو باز کنید و گزینه Users without read permission can open forum? فعال کنید

از قسمت Custom No Permission Error هم میتونید متن ارور تغییر بدید

بعد به ویرایش دسترسی گروه مورد نظر برید و تیک گزینه Read topic رو بردارید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...