رفتن به مطلب

اسپم شدن ایمیل

ارسال‌های توصیه شده

سلام

من یه مشکلی دارم ایمیل هایی که برای اعضا فرستاده میشه همه به اسپم میره. توی یاهو مشکل نداره ولی جیمیل اسپم میشناسه.

چیکار کنم این اتفاق نیوفته؟ چون هر انجمنی که عضو میشم ایمیل هایشون هیچ وقت به صورت اسپم برای من نمیاد.

در ضمن کنترل پنلمم دایرکت ادمینه

البته اینم بگم فکر کنم مشکا از ای بی پی باشه چون روی همین هاست وردپرسم نصبه و با اون هم همیشن مشکل رو دارم. ولی روی اون یه افزونه نصب کردم و از smtp جی میل استفاده میکنم.

ولی با IPB نمیدونم چ کنم.

دوستان اگه تجربه ای در حل چنین مشکلی دارند ممنون میشم راهنماییم کنند

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

البته اینم بگم فکر کنم مشکا از ای بی پی باشه چون روی همین هاست وردپرسم نصبه و با اون هم همیشن مشکل رو دارم. ولی روی اون یه افزونه نصب کردم و از smtp جی میل استفاده میکنم.

نه ، مشکل از سرور هست. وقتی از یک IP تعداد زیادی ایمیل ارسال بشه و مشکوک به اسپم باشه، اون IP می شه اسپمر. بر اساس برنامه ارسالی نیست که مثلا چون این از IPB اومده این اسپم هست ولی اون یکی دیگه از وردپرس اومده  پس سالمه و مشکلی نداره! پس به محتوا و IP ربط داره.

حالا چرا از وردپرس تون می ره تو Inbox به خاطر اینکه شما دارید از طریق سرور های gmail میفرستید نه خود سرورتون!

برای اینکه توی 3  IPB هم به طریق وردپرس ایمیل ارسال کنید آموزش زیر رو دنبال کنید :

http://www.tmdhosting.com/tutorials/invision-power-board/IPB-how-to-configure-outgoing-emails.html

در نسخه 4 به بخش تنظیمات ایمیل مراجعه کنید سپس در انتهای صفحه در قسمت "تنظیمات پیشرفته" روش انتقال ایمیل رو SMTP قرار بدید و طبق مشخصاتی که توی وردپرس پر کردید اینجا هم پر کنید.

موفق باشید

لینک ارسال

از تنظیمات رفتم smtp جیمیل رو وارد کنم متاسفانه ارور دسترسی میده. هرچی هست از سکیوریتی اکانت جیمیلم هست که نمیدونم از کجا تنظیمش کنم

چون الان یه اکانت توی mandrill ساختم و مشخصات smtp رو وارد IPS کردم و کاملا جواب داد.دیگه ایمیل ها هم وارد اسپم نمیره.

ولی چون این سایت محدودیت ارسال داره اگه smtp خود جیمیل رو میتونستم ست کنم بهتر بود. شما اطلاع ندارید سکیوریتی smtp کجای جیمیل هست که بتونم دسترسی بدم به IPS

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
ولی چون این سایت محدودیت ارسال داره اگه smtp خود جیمیل رو میتونستم ست کنم بهتر بود. شما اطلاع ندارید سکیوریتی smtp کجای جیمیل هست که بتونم دسترسی بدم به IPS

Google have to allow your app to use your own account, to allow this google provided an easy way, just go to https://accounts.google.com/DisplayUnlockCaptcha, then click continue, then with 10 min, use your application to try to send email again, and google will remember the application/service and allow your application to access your account as long as you don't change your password.
لینک ارسال

این روش رو امتحان کردم متاسفانه جواب نمیده. فکر کنم بخاطره اینه سرورم فرانسه است و من خودم از ایران وارد ایمیل میشم.

این سایتم رفتم عوض شدم باز محدودیتش کمتره. اما سر در نمیارم چطوری میشه تنظیمات smtp رو بدست اورد

لینک ارسال

خب ما یه سایت پیدا کردیم که نه اسپم میکنه و نه محدودیت داره البته ممکنه خیلی ها باهاش اشنا باشم ولی به هر جهت توضیحش رو میدم شاید آیندگان استفاده کردند

الیته محدودیت داره ولی ماهی ده هزار ایمیل که فکر کنم کسی کم نیاره!

از دو طریقم می تونید باهاش کار کنید. بعد ثبت نام خودش یه یوزر و پسورد میده که وارد تنظیمات پیشرفته IPS میکنید و بعد در قسمت ادرس ایمیل ورودی و خروجی هر ایمیلی خواستید رو وارد میکنید.ایمیل های ارسالی تحت عنوان همین ایمیلی که وارد کردید فرستاده میشه.

روش دیگه اینکه دامینتون رو در سایت وارد کنید و بعد اون مشخصات دی ان اس  هایی که باید در کنترل پنل هاستتون ست کنید رو بهتون میده. تا 1000 دامین هم میتونید ست کنید!

اینم ادرس سایت

لینک ارسال

• 2 ماه بعد...
  • بنیان گذار IPSFarsi

قوانین رو مطالعه کنید. این تاپیک به پاسخ رسیده و استارتر کس دیگه ای هست. وقتی چیزی به جواب رسیده شما با ارسال مشکل در اون فقط باعث بی نظمی می شید.

قفل.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...