رفتن به مطلب

آپلود فایل حجیم در downloads

ارسال‌های توصیه شده

سلام

یک فایل 1.5 گیگی دارم می خوام تو بخش دانلود انجمنم بذارم.

از طریق خود Downloads آپلود کنم مشکلی پیش نمیاد به خاطر حجم زیاد؟

میشه از طریق cpanel آپلود کرد بعد وارد Downloads کرد؟

از دانلود آپلود کنم بهتره یا از سی پنل؟ (کدوم مشکلاتش کمتره؟)

ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

به نظر من بهتره از یه سرور مجازی برای آپلود این فایل استفاده کنی.با اینترنت خودت یه فایل 1.5 گیگی میخوای آپ کنی؟ :wacko1:

لینک ارسال

به نظر من بهتره از یه سرور مجازی برای آپلود این فایل استفاده کنی.با اینترنت خودت یه فایل 1.5 گیگی میخوای آپ کنی؟ :wacko1:

آپلودم مجانیه، هاست هم 10 گیگ جا داره به زور 100 مگش اشغاله :DD:  50 گیگ هم bandwidth داره :DD:

لینک ارسال

اگر فایل مورد نظرتون دردسترس هستش بهترین لیچ کنید .

اگر هاستتون php ساپورت میکنه با تابع copy میتونید این کارو طبق مراحل زیر انجام بدید :

1. یک فایل با فرمت .php بسازید ( مثلا من IPB.php میزارم ) و کد زیر رو داخلش قرار بدید :

<html>
<head>
<title>لیچر</title>
</head>
<body>
<?php
copy("http://dl.20script.ir/wordpress/Gauge.v3.5(www.20script.ir).rar","gauge.zip");
echo "<p style="color:red;font-weight:bold;font-size:100px;""Done !"";
?>
</body>
</html>

ببخشید دیگه وقت نشد یه چیز خیلی ساده نوشتم !

کاملا واضحه داخل copy() اولین مقدار آدرس فایل مورد نظر و دومین مقدار نام و فرمت نهایی فایل هستش . 

برای اینکه پس از پایان کار متوجه شید درست کارکرده یا نه هم یه echo قرار دادم اگر فایل به درستی لیچ شده باشه echo رو هم اجرا میکنه و عبارت done براتون چاپ میشه .

2. فایلی که در مرحله قبلی ساختی رو در محلی که میخوای فایل مورد نظر قرار بگیره آپلود کن 

3. فایلو در مرورگر باز کن . مثلا اگر در فولدر dl فایلی با نام IPB.php قرار دادی این آدرس رو در مرورگرت تایپ کن :

http://site.ir/dl/IPB.php

بعدش یکم صبر کنی فایل توسط سرور لیچ میشه .

اگر zip باشه که میتونی در خود سی پنل unzip بکنی و محتویاتشو ویرایش کنی و مجددا zip کنی .

موفق باشید  

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...