رفتن به مطلب

فیلترینگ پست ها

ارسال‌های توصیه شده

بله در css نیست . درون پوسته بخش HTMLش که باید کدش رو حذف کنید البته من با این پوسته تا بحال کار نکردم نمیدونم کجا هست باید بگردم پیدا کنم

5149143676191420779_ScreenShot_201507130

این ها هستند ، که باید از پوسته حذف بشن و یا این که کد هاشون تصحیح بشن به چه صورت ؟ که به صورت مستقیم Load نشن البته Facebook و یا Twitter رو نمیشه کاری کرد اما گوگل اگر طرف مقابل داخل حسابش باشه مشکلی نداره اما به هنگام ورود به حساب مشکل دار میشه چون پس از ورود به Google + ریداریکت میشه که اونم Filter هست !

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام.اینکه وقتی صفحه ی پست ها باز میشه زمان زیادی میگذره تا صفحه کامل لود بشه همونی هست که اقای fokoli ذکر کرده و به همین دلیل بوده من تو پوسته هام همیشه این دو مورد رو حذف میکردم تا کندی سرعت نباشه.البته بنده ریدایرکتی مشاهده نمیکردم و فقط کندی لود شدن بود.

تو صفحه ادیت پوسته از زیر مجموعه ی global که بیت هایی مثل globaltemplate هستند دوتا بیت هست که اسمشون facebook_sharebutton و googleplus_sharebutton هست. (اسم دقیقشون یادم نیست ولی تو همین مایه ها) 

که کافیه محتویات داخلشون پاک بشه.

هر وقت هم خواستید برگردونید کافیه وقتی این تمپلیت بیت ها رو باز کردید از سمت راست بالا روی revert کلیک کنید.

لینک ارسال

با سلام.

بنده در قالب پیش فرض IPB هم انتقال دادم.

ولی دوباره باز شد :((

---------------

ادیت شد :

قبل از پست آقای نظری این پست رو فرستادم.

ولی انقار ایشون هم پست گذاشتن شرمنده:(

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام

بنده در قالب پیش فرض IPB هم انتقال دادم.

بنده اون اسم هارو نتونستم پیدا کنم آگه میشه یه راهنماییی کنید

اگر میخواین share link ها رو برای یک پوسته ی خاص حذف کنید روشی که آقای نظری گفتن ولی اگه میخواین برای همه ی پوسته ها و   کلا حذفشون کنید. به مسیر زیر برید:

system > tools & settings > share links  و هر سرویسی رو که نمیخواین حذف کنید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...