رفتن به مطلب

مشکل در نصب IPS

ارسال‌های توصیه شده

سلام

دوستان من ips4 رو نصب کردم. (نسخه فارسی)

توی مراحل نصب همه چیز فارسی بود. اما بعد اینکه نصب تموم شد ورژن انگلیسی شد. توی سربرگ زبان هم رفتم فارسی وجود نداشت.

پس تفاوت نسخه فارسی که توی سایت هست با انگلیسی فقط توی فارسی شدن مراحل نصبه؟ 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اقا یه سوال دیگه من الان میخوام خود فارسی ساز رو نصب کنم اجازه دسترسی بهم داده نشده.

از اونور توی قوانین نوشته باید حتما فرومت فعال باشه تا اجازه دسترسی صادر بشه. خوب من وقتی فارسی ساز ندارم چطوری فرومم فعال باشه و بتونم توش کار کنم؟!!!

حکایت مرغ و تخم مرغه. دوستان لطفا راهمایی کنید.مرسی

لینک ارسال

فارسی ساز IPS برای کاربران رسمی IPS هست ... :| سایت رو بالا بیارید و درخواست بدید در اصرع وقت فارسی کنید ...

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام

حکایت خاصی نیست فقط یه درخواست افزایش رتبه ی ساده نیاز هست.

شما به این انجمن مراجعه و طبق راهنما اقدام کنید.

http://ipsfarsi.com/forum/51-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D9%8A%D8%B4-%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D9%87/

لینک ارسال

بله درخواست دادم. ولی توی قوانین نوشته فروم فعال. منم تا فارسی ساز نداشته باشم چه فعالیتی کنم.

درضمن من این پک فارسی رو نصب کردم اما بعد که وارد ادمین میشم زبان فارسی وجود نداره. این طبیعیه؟ منظورم اینه این پک فارسی فقط مراحل نصب رو فارسی کرده یا محیط هم فارسی شده؟

چون اگه اینطوریه یعنی نصب من کامل نیست که محیط هنوز انگلیسی هست

ممنون میشم راهنماییم کنید

لینک ارسال

منظور از فارسی همون محیط نصب هست .... فارسی ساز انجمن و ادمین پنل جداست  :wink1:

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

ما تاکید کردیم که از نسخه 4 فعلا استفاده نکنید! چرا دلایل رو نوشتیم . اصلا برای کاربرانی که تازه اومدن |IPS4 رو که اصلا توصیه نمی کنیم!!

در ضمن شما درخواست افزایش رتبه دادید بعد ipb3 رو نصب کردید فارسی ساز رو نصب نکردید در صورتی که می تونید فارسی رو نصب کنید.

در مورد ips4 که نوشته فارسی. بخش های درونی در IPS تغییراتی دادیم برای زبان فارسی . فقط فارسی این نیست که محیط فارسی باشه !! زبان فارسی هم فعلا جدا هست . هر زمان نسخه پایدار رسید کامل فارسی ساز هم باهاش نصب می شه.

چرا به کاربران تازه کاری مثل شما توصیه IPS4 نمی کنیم چون هنوز باگ داره. شما که هی به مشکل بر بخورید فردا می رید می گید که اینقدر باگ داشت اصلا بدرد نمی خوره این سیستم ! حالا در صورتی که ما گفتیم نصب نکنید !! این هم یک دلیل دیگه.

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...