رفتن به مطلب

مشگل لوگین شدن

ارسال های توصیه شده

بعد تقییر ادرس دومین  کاربر لوگین میکنه تو سایت نشون داده لوگین شده ولی اصلا منو های کاربری نشون نمیده و هنوز اون بالا نوشته ورود و عضویت مشگل کجاست؟ در واقع اولش خوب بود کش مرور گر هم پاک میکنم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

با پوسته ی دیفالت هم همین مشکل هست؟

لینک ارسال

سلام اقای نظری چه خوب شما امدید چند تا سوال فنی قالب هم داشتم ... در رابطه با مشگل لوگین قالب دیفالت IPB  هم فعال کردم بعد هر چی پوسته دیفالت میزنم تقییر پیدا نمیکه قالب ... سایتم نگاه بدازین .... راستی یه نگاه به هوک فایل   برتر بندازین هم قالب بد جور تکون میده و هم تو بخش دانلود کار نمیکنه

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

االن که انجمنتون به هم ریختس.هاستتون مال چه شرکتیه؟

از تو تنظیمات minify css & js رو off کنید ببینم این مورد فعلا حل میشه یا خیر

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

شما قالب دیفالت رو بذار قالب اصلی IPB

اگر قالب فعلی ادیت نشده حذفش کن بعد تست دوباره نصبش کن.

البته قبلش اینو تست کن:

مد pro menu نصبه؟ اگر نصبه غیر فعالش کن

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

شما کل برنامه ها و مد ها رو غیر فعال کن قالب هم رو دیفالت باشه و تست بگیر.بعد از کار خاصی (بعد از تغییر دامین) این شکلی شده؟ 

تو تنظیمات کوکی cookie تغییری ایجاد کردید؟(cookie رو تو پنل سرچ کنید تنظیمشو میاره.)

تمام کار های این تاپیک رو کامل انجام بدید سپس نتیجه رو اعلام کنید:

http://ipsfarsi.com/topic/17072-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%B4-recache-%D9%88-%D8%B1%DB%8C%D8%A8%DB%8C%D9%84%D8%AF-rebuild-%D9%88-%D8%AD%D9%84-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%A2%D9%BE%DA%AF%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86/

لینک ارسال

تو تنظیمات کوکی cookie تغییری ایجاد کردید؟(cookie رو تو پنل سرچ کنید تنظیمشو میاره.)

سلام مشگل مربوط به کوکی بوده عکسشو میزارم واسه دوستان  post-2546-0-91370400-1436379630.png

لطفا مسیرشو بزارید دوستان دیگه ای که این مشگل داشتند انجام بدن . من از طریق سرچ سیستم پیدا کردم. باتشکر

post-2546-0-91370400-1436379630.png

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

ما مجبور شدیم تا از کوکی ها و فناوری های مشابه برای اجرای این وب سایت استفاده کنیم تا بتوانیم تجربه بهتری در زمان استفاده از سایت برای شما ایجاد نماییم. سیاست حریم خصوصی.