رفتن به مطلب

دانلود اعضای vip و خرید اعضای عادی

ارسال‌های توصیه شده

اقای نظری در رابطه با قسمت فایل برتر باید کجا تاپیک بزم چند تا مشگل دیگه هم تو قالب دارم میخوام همه را یجا تو یه تاپیک بپرسم...

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 32
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ
  • مدیر کل بازنشسته سایت

برای موضوعات مختلف تاپیک جداگانه بزنید.

یعنی برای پوسته یه تاپیک.برای بخش دانلود و فایل برتر یه تاپیک دیگه تا بعد ها برای کاربران دیگه که مشکل داشتند دسترسی و پیداکردن مشکل راحت تر باشه.

لینک ارسال

سـعـید نـظـری، در تاریخ 08 Jul 2015 - 11:15 عصر گفته است: برای موضوعات مختلف تاپیک جداگانه بزنید.   یعنی برای پوسته یه تاپیک.برای بخش دانلود و فایل برتر یه تاپیک دیگه تا بعد ها برای کاربران دیگه که مشکل داشتند دسترسی و پیداکردن مشکل راحت تر باشه.

بروی چشم

milworm، در تاریخ 08 Jul 2015 - 11:15 عصر گفته است: بنده الان تست کردم کاربر ففط براش اکانت  vip  خرید شد و فایل برای کاربر فرستاده نشد

ممنون میشم اینم پاسخ دهید

تظیمات فرستادن فایل به ای شکله 

فکر میکم باید تو نکسوس  نیاز به تظیمات اساسی داره  :sad1:

post-2546-0-27001100-1436381405.png

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

متوجه منظورتون نشدم.شما الان یک فایل تو فروشگاه ایجاد کردید و قیمت گذاشتید مثلا 10 هزارتومان.

سپس طبق اون گزینه برای گروه vip مبلغ رو 0 گذاشتید.

در اخرین صفحه باید فایلتون رو که میخواهید بعد از خرید بتونن دانلود کنند رو در ادیتور پیوست کنید و داخل ادیتور هم خواستید متنی بنویسید تا بعد خرید نشون داده بشه.

تنظیمات درگاه و .. هم که باید انجام بدید که مثلا با کدوم درگاه پرداخت انجام بشه.

الان مشکل شما کجاست؟ اون موردی که گفتم رو انجام بدید میره تو فروشگاه بعد میزنه افزون به سبد خرید که البته قیمت 10000 تومن روش خط خورده به جاش می نویسه 0

که این مراحل رو انجام باید بدن ولی به صفحه ی پرداخت نمیرن و بعدش امکان دانلود تو یه صفح هی خاص براشون فراهم میشه

لینک ارسال

که این مراحل رو انجام باید بدن ولی به صفحه ی پرداخت نمیرن و بعدش امکان دانلود تو یه صفح هی خاص براشون فراهم میشه

دقیقا مشگل اینجاست به صفحه پرداخت نرفت و همینجا تموم شد و فایل ارسال نشد  . راستی  فقط تو فروشگاه یه پنل دارم که 10000 تومن و کاربر با خرید این مستقیم vip میشه . حالا من میخوام در قسمت ارسال فایل تیک رایگان و تیک vip  و تیک قیمت داشته باشم . می خوام بعضی فایل ها 2000 تومن خرید بشن برای کاربر عادی و اعضای vip همی فایل رایگان دانلود کنند  تمام  :ok:

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

نه فایل که ارسال نمیشه اتوماتیک.کاربر خودش باید دانلود بزنه.تو صفحهی فروشگاه که نمیره به جای او نتو یه صفحه ی دیگه میره که مربوط به خود کاربر هست.سمت چپ نوشته دانلود

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

بذارید من دوباره یه تست انجام بدم.چیزیکه من گفته بودم کلا مربوط بهخود نکسس بود.بذراید نکسس + دانلود رو تست کنم .

لینک ارسال

عکس از اخرین مرحله  فایل دانلود دیده نمیشه :sad1:  جالب اینجاست که کاربری که تست کردم خودش vip  هست الان دوباره مجبور شد vip  بخره باز فایل دانلود نیومد خخخ

post-2546-0-77900900-1436382654.png

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام.خوب تو این صفحه باید روی فایل کلیک کنه دیگه یعنی روی ارتقای یکماهه فلان....بعد کلیک تو صفحه ی بعد سمت چپ رو دانلود فایل ..... باید کلیک کنه سپس میره تو صفحه ی دانلود که فایل رو مثل فایل رایگان میتونه دانلود کنه.

اگر صرفا vip شدن باشه و فایلی برای دانلود نباشه که دیگه نیازی به بخش دانلود نیست.تو تنظمیات تعیین میکنید بعد پرداخت گروهش ارتقا داده بشه و تموم.بعتد پرداخت گروهش ارتقا داده میشه دیگه فایلی برای دانلود نداره

------------
اگر روی نام کاربریشون کلیک کنند یه گزینه هست به نام بخش مشتریان که با کلیک روی این قسمت میتونن به خرید ها و رسید و ... شون دسترسی داشته باشن
-----------

راستی فقط تو فروشگاه یه پنل دارم که 10000 تومن و کاربر با خرید این مستقیم vip میشه . حالا من میخوام در قسمت ارسال فایل تیک رایگان و تیک vip و تیک قیمت داشته باشم . می خوام بعضی فایل ها 2000 تومن خرید بشن برای کاربر عادی و اعضای vip همی فایل رایگان دانلود کنند تمام

متوجه این قسمت نشدم دقیقا

تاپیک آموزش جامع برنامه ی نکسس رو مطالعه کنید خیلی از سوالاتتون پاسخ داده میشه:

http://ipsfarsi.com/topic/17171-%D8%AA%D9%86%D8%B8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%A7-ipnexus/

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...