رفتن به مطلب

دانلود اعضای vip و خرید اعضای عادی

ارسال‌های توصیه شده

با سلام 

آیا راهی وجود داره که فایل که در بخش دانلود قرار میدهیم اگه عضو گروه vip باشه که دانلود کنه رایگان ولی عضو عادی بود یا قیمتی که برای فایل گذاشیم پرداخت کنه و یا لینک خرید vip  ظاهر بشه. 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 32
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

سلام 

در تنظیمات گروه کاربری مورد نظر و در تب Downloads ، اگر گزینه زیر yes انتخاب بشه میتونه بدون پرداخت دانلود کنه

Can download paid files without paying?
لینک ارسال

ببخشید راهی نداره برای هر فایل تعیین کرد که vip بتواد دانلود کند اخه تو هر کتگوری ممکنه یه تعداد رایگان باشه یه تعداد هم فقط پولی یعنی vip  هم باید پول بدهد . بعضی ها هم برای vip  رایگان و اعضای عادی پول بدهد.

فکر کنم روشی که گفتین من باید برای اعضای vip  گتگوری vip درست کنم و فقط اعضای vip  دانلود کنند. اینجوری دوباره مطالب سایتم درست دسته بندی نمیشه

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

بر اساس فایل نمی شه دسترسی تعیین کرد بر اساس شاخه می شه.

لینک ارسال

اقای نامنی ببخشید در این مورد راهی پیدا کردم ولی همین الان بعد تقییر ادرس دومین کابر لوگین میکنه تو سایت نشون داده لوگین شده ولی اصلا منو های کاربری نشون نمیده و هنوز اون بالا نوشته ورود و عضویت مشگل کچاست؟

ببخشید تاپینگ جدید زدم تو انجمن

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

تو فروشگاه روشی که بتونین کاری که گفته شده رو انجام بدید این هست:

وقتی فایلی رو اضافه میکنید قبل از ارسال فایل که تنظیمات اون فایل رو مشاهده میکنید روی تب Pricing کلیک کنید سپس بروید پایین و از قسمت Discounts از جلوی همون اولین گزینه یعنی Usergroup Discounts روی ناولین لینک که ایکون + در دایره سبز رنگ هست رو کلیک کنید.

سپس در اینجا شما گروه کاربری ای که میخواید اون فایل براشون رایگان باشه رو انتخاب میکنید و از جلوی اون قیمت رو براش وارد میکنید.اگر خواستید رایگان باشه که 0 قرار میدید.اگر نه هر قیمتی که دوست داشتید.

و ذخیره.

موفق باشید

لینک ارسال

فعلا که دسترسی به سایت ندارم لوگین نمیشم . این تنظیمات گفتین واسه subscription هست . یا خود نکسوس داره؟

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

مال خود نکسس هست. :wink1:
به subscription فکر نکنم نیازی باشه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...