رفتن به مطلب

تنظیم دسترسی گروه های کاربری

ارسال‌های توصیه شده

سلام 

میخواستم بدونم چطوری میشه یه گروه کاربری رو کاملا خودمون تنظیم کنیم دسترسی هاشو 

مثلا میخواییم دسترسی داشته باشه ولی نه اندازه Moderator 

منظورم اینه مثلا یه گروه کاربری ساختیم به نام مدیر بخش 

حالا میخواییم این گروه کاربری رو دسترسی هاشو جوری تنظیم کنیم که وقتی کاربری رو مدیر بخش کردیم کردیم 

توی کل انجمن دسترسی که ما تعیین میکنیم داشته باشه مثلا

دسترسی پاک کردن پست نداشته باشه 

ولی دسترسی ویرایش . انتقال . قفل . مهم کردن و ... داشته باشه 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

شما  به قسمت Forum  و انجمن هایی که میخواید کاربر مورد نظر یا گروه کاربری مورد نظر مدیریت کنه انتخاب کنید ( در پایین صفحه ) >> Add moderator to checked forums

بعد وارد صفحه ای میشید ( General Settings ) در این قسمت میتونید دسترسی کاربر مورد نظر رو تععین کنید ( قابلیت مهم کردن حذف کردن و.. )

مثلا میخواید نتونه پست رو پاک کنه  Can delete others posts? رو تیک نمیزنید و... به این صورت !

موفق باشید

لینک ارسال

خب اینجوری برای هر انجمن هست اینو میدونم

من همونطوری که توی پست اول نوشتم به صورت کلی میخوام دسترسی یه گروه کاربری رو تنظیم کنم نه یک کاربر رو 

اینجوری فقط یک کاربر رو میشه دسترسی هاشو تعیین کرد من میخوام گروه کاربری مثل گروه کاربری Moderator خود ایپی بورد بسازم

ولی دسترسی هاش یکم کمتر باشه 

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

خوب کافیه یه گروه کاربری جدید بسازید و برای اون گروه تنظیمات دلخواه رو اعمال کنید: و کاربرانی که میخواید اون تنظیمات براشون اعمال بشه رو به این گروه منتقل کنید.

این آموزش رو مشاهده بفرمایید:

http://ipsfarsi.com/topic/14744-%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82%D9%87-%D8%B5%D8%AD%DB%8C%D8%AD/

لینک ارسال

سلامی دوباره

خب من با این روش جلو میرم ولی تنظیم هایی که موقع ساخت گروه کاربری هست این هست که بتونه مثلا بخش اطلاعیه ها رو ببینه از بخش اطلاعیه ها دانلود کنه و ....

من نمیخوام گروه کاربری که میسازم بر مبنای مثلا Moderators باشه میخوام تمام دسترسی هاشو خودم تنظیم کنم 

توی وی بی یه امکانی بود گروه کاربری رو ویرایش میکردیم همه گزینه هاش میومد که مثلا 

این گروه کاربری توانایی پاک کردن پست داشته باشن یا نه یا این گروه کاربری توانایی ویرایش پست ها را داشته باشن یا نه 

دنبال اینم که دسترسی ها رو ویرایش کنم 

امیدوارم تونسته باشم منظورمو برسونم

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام.شما ابتدا طبق اون اموزش گروه کاربر ایجاد کنید بعد میتونید هر طور که دوست دارید تنظیماتش رو تغییر بدید.اینطور نیست که چون از روی گروه مدیر ساخته شده پس دیگه نمیشه چیز هایی که برای مدیران قابل انجام رو تغییر داد و به دلخواه اون گروه رو در نیاورد.

از طریق premission ها شما امکان دیدن و ندیدن امکان پاسخ دادن و ... رو برای یه بخش یا زیر مجوعه اعمال میکنید.از قسمت خود گروه های کاربری مثلا مدیر انجمن و ... شما میتونید محدودیت های خیلی بیشتری برای اون گروه اعمال کنید و تنظمیات زیادی داره.منتها این بخش ها تقریبا کلی محسوب میشن و نمیشه برای یه انجمن و کتگوری خاص این تنظیمات رو اعمال کرد.این موراد کلی اعما میشه.

.برای اینکه بیاید طبق کتگوری و زیر انجمن و .. دسترسی دبدی یعنی دسترسی به طور اختصاصی مثلا یه بخش دسترسی کامل بدید یه بخش نصفه و نیمه و ... شما باید از همون پستی که اقای "حسین" نوشتند استفاده کنید. برای هر انجمن یا زیر انجمن اون گروه رو به عنوان مدیر انتخاب میکنید بعد یه سری تنظیمات اونجا داره مثل تاپیک رو میتونه مهم کنه یا خیر و ازین مدل تنظمیات که از طریق اون تنظیمات قابل انجام هست.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...