رفتن به مطلب

انتقال از زنفورو به IPS

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

آیا امکان انتقال از xenforo به IPS وجود دارد؟

من در زنفورو از افزونه resource استفاده می کنم که حدودا 1000 منبع در این بخش قرار دادم ، آیا برای این بخش در IPS جایگزینی وجود دارد؟

در افززونه resource بیش از 40% افزونه های من پولی هستند ، آیا برای آنها مشکلی ایجاد نمی شود؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

IPS 4 بتازگی منتشر شده و امکان تبدیل از دیگر سیستم ها مستقیم به آن وجود ندارد. برای تبدیل اول باید IPB 3.4 رو نصب و زنفرو رو تبدیل کنید. بعد از اینکار می تونید به راحتی به IPS4 ارتقا بدید.

من در زنفورو از افزونه resource استفاده می کنم که حدودا 1000 منبع در این بخش قرار دادم ، آیا برای این بخش در IPS جایگزینی وجود دارد؟

بخش دریافت اینجا رو می تونید مشاهده کنید که معادل resource هست که اسمش IP.Downloads است.

در افززونه resource بیش از 40% افزونه های من پولی هستند ، آیا برای آنها مشکلی ایجاد نمی شود؟

شما اگر فروشگاه ساز سیستم رو نصب کنید هیچ مشکلی برای فایل ها پیش نخواهد اومد و مثل روال سابق کاربران می تونن خرید کنند.

موفق باشید

لینک ارسال

تشکر.

از نظر سئو با مشکل رو به رو نمی شم؟

امکان تبدیل تو لوکال سپس انتقال به هاست وجود داره؟

انتقال به IPB به چه صورت هست؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام دوباره

شما از هر سیستمی به هر سیستمی دیگه که تبدیل کنید تا مدتی ورودی هاتون در گوگل کم می شه. حتی وقتی ساختار URL ها رو هم تغییر بدید چنین مشکلی پیش میاد. غیر قابل اجتناب هست این مورد که صد البته نه به IPB ربط داره نه به روند تبدیل بلکه به موتورهای جستجو ربط داره.

امکان تبدیل تو لوکال سپس انتقال به هاست وجود داره؟

اگر محیط local شما استاندارد هست چرا که نه ! مشکلی پیش نمیاد.

انتقال به IPB به چه صورت هست؟

تبدیل دیگر انجمن ها به IPB

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...