رفتن به مطلب

امکان نوشتن اطلاعیه در بالای بخش ها هست ؟ در 4 IPS

ارسال‌های توصیه شده

سلام خسته نباشید.

یه زمانی که ویبولتین داشتم یه بخش بود اطلاعیه مینوشتیم میامد بالای تالار ها تو صفحه اصلی که ملت همه ببینن

تو ای پی اس هم هست  همچین چیزی ؟ من پیداش نکردم اکه باشه. اگه نیست هم بهتره فیدبک بدیم که بزارن چون چیز مهم و کاربردی هست و خوب نیست بخاطر همچین چیزی از افزونه استفاده کرد

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

این امکان هم در نسخه 3 هست و هم در نسخه 4

انجمن مورد نظرتون رو ویرایش کنید یا موقع ایجاد روی زبانه تنظیمات نمایش کلیک کنید. سپس "نمایش قوانین؟" رو روی "نمایش قوانین" بگذارید و در جعبه ظاهر شده پیغام خودتون رو بنویسید.

موفق باشید

لینک ارسال

با سلام :)

این امکان هم در نسخه 3 هست و هم در نسخه 4

انجمن مورد نظرتون رو ویرایش کنید یا موقع ایجاد روی زبانه تنظیمات نمایش کلیک کنید. سپس "نمایش قوانین؟" رو روی "نمایش قوانین" بگذارید و در جعبه ظاهر شده پیغام خودتون رو بنویسید.

موفق باشید

سلام عزیز.

منظورم اطلاعیه تو صفجه اصلی انجمن بود. اینطور که شما فرمودین فکر کنم تو بخش ها یا تاپیک ها بیاد درسته ؟ من منظورم تو صفحه اصلی مثلا زیر آخرین ارسالات هست. انجمنمو ببینین متوجه منظورم میشین کدوم بخشش رو میگم. (elite)

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

سلام عزیز.

منظورم اطلاعیه تو صفجه اصلی انجمن بود. اینطور که شما فرمودین فکر کنم تو بخش ها یا تاپیک ها بیاد درسته ؟ من منظورم تو صفحه اصلی مثلا زیر آخرین ارسالات هست. انجمنمو ببینین متوجه منظورم میشین کدوم بخشش رو میگم. (elite)

http://ipsfarsi.com/files/file/2211-guest-message/

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...