رفتن به مطلب

سوال درباره انتقال از VB به IPS4

ارسال‌های توصیه شده

با عرض سلام و خسته نباشید.

اول بابت مکان تاپیک مطمعن نبودم بنا بر این اگه تاپیک رو در جای اشتباهی زدم من رو ببخشید.

اما موضوع اصلی. بنده در حال حاضر یک فروم با سیستم ویبولتین دارم که با دیدن امکانات و امنیت آی پی برد نظرم کاملا نسبت به وی بی عوض شد و تصمیم گرفتم که به IPS 4 منتقل کنم این سیستم رو.

فقط مشکلی در این ضمینه داشتم اونم اینه که آموزش در رابطه با انتقال سیستم های دیگر انجمن ساز به IPS4 ندیدم! میخواست بدونم که حتما برای تبدیل وی بی با IPS4 باید اون رو به IPB3 تبدیل کنم و بعد به IPS4 ارتقا بدم یا اینکه میتونم مستقیم از وی بی به IPS برم؟ ممنون میشم در این رابطه من رو راهنمایی کنید.

یک سوال دیگه هم داشتم. من الآن برای تست قصد دارم ابتدا انجمنم رو به IPS روی لوکال هاست منتقل کنم که هنوز زبانش انگلیسیه. توی این انتقال مشکلی پیش نمیاد؟

ممنون ❤❤❤

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

از اونجایی که نسخه IPS4 هنوز نوپا هست هنوز تبدیل کننده ای برای اون نوشته نشده و تماما بخش گسترش شرکت IPS روی بر طرف کردن و افزودن امکانات جدید گذاشته شده و فکر نمی کنم به این زودی ها تبدیل کننده ای برای تبدیل به نسخه IPS4 به صورت مستقیم نوشته بشه.

یک سوال دیگه هم داشتم. من الآن برای تست قصد دارم ابتدا انجمنم رو به IPS روی لوکال هاست منتقل کنم که هنوز زبانش انگلیسیه. توی این انتقال مشکلی پیش نمیاد؟

قاعدتا نباید پیش بیاد ولی خوب ... :)

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...