رفتن به مطلب

محدود کردن اعتبار قابل اهدا در icredit

ارسال‌های توصیه شده

سلام.چجوری میشه تنظیم کرد که هر کاربر برای هر کاربر یه تعداد محدودی اعتبار بدهد نه هر چقدر دلش بخواهد؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام

منظورتون چه نوع اعتباری هست؟ یعنی شما اجازه ی اعتبار دادن به کاربر  رو به همه ی کاربرانتون می خواین بدین؟

لینک ارسال

یک کاربر مثلا 100 تا اعتبار داره.من میخام که نتونه همه رو بده به یه کاربر بلکه فقط 5 تاشو بتونه بده

در حالت عادی هر کاربری میتونه کل اعتاری رو که داره بده به یک کاربر دیگه درسته؟ من میخام کلش رو نتونه بلکه فقط مثلا 10 تاشو بتونه بده به این کاربر و 10 تای دیگه به یک کاربر دیگه.

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

متاسفانه من تنظیماتی برای محدود کردن Donate پیدا نکردم. چه داخل خود برنامه چه داخل هوک های مرتبط

به نظر من کلا قابلیت Donate فقط برای مدیران فعال باشه.چون کاربر ها بلاخره شیطنت هایی دارن و ممکن هست اینطوری حق بعضی ها ضایع بشه و افرادی با هم تبانی کنن و دائم امتیاز و اعتبار جا ب جا کنن

لینک ارسال

متاسفانه من تنظیماتی برای محدود کردن Donate پیدا نکردم. چه داخل خود برنامه چه داخل هوک های مرتبط

به نظر من کلا قابلیت Donate فقط برای مدیران فعال باشه.چون کاربر ها بلاخره شیطنت هایی دارن و ممکن هست اینطوری حق بعضی ها ضایع بشه و افرادی با هم تبانی کنن و دائم امتیاز و اعتبار جا ب جا کنن

منظورتون از فعال بودن donate برای مدیران ، دقیقا تنظیم کدام گزینه است ؟

ممنون بابت پاسخ های سریع و صمیمانه تون

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت
منظورتون از فعال بودن donate برای مدیران ، دقیقا تنظیم کدام گزینه است ؟

ببینید این مد علاوه بر تنظیمات اصلی یکسری تنظیمات هم در تنظیمات گروه های کاربری داره. وقتی که به Manage Member Groups مراجعه کنید و یک گروه کاربری رو ویرایش کنید (مثلا مدیرکل) در سربرگ icredits چندین تنظیم وجود داره که مربوط به دسترسی های برنامه هست

گزینه ی  ?Can transfer/donate credits مربوط به این مساله هست که کاربران گروه مورد نظر( گروه در حال ویرایش) بتونن از قابلیت انتقال و اهدا اعتبار استفاده کنن یا خیر    اگه بله باشه که کاربرای گروه مورد نظر میتونن اعتبارشون رو جا ب جا کنن که همون مساله ای ک در بالا گفتم پیش میاد.  شما این گزینه رو فقط برای مدیران انجمنتون روی بله تنظیم کنید تا سوءاستفاده نکنن کاربرها

ممنون بابت پاسخ های سریع و صمیمانه تون

خواهش میکنم

لینک ارسال

ببینید این مد علاوه بر تنظیمات اصلی یکسری تنظیمات هم در تنظیمات گروه های کاربری داره. وقتی که به Manage Member Groups مراجعه کنید و یک گروه کاربری رو ویرایش کنید (مثلا مدیرکل) در سربرگ icredits چندین تنظیم وجود داره که مربوط به دسترسی های برنامه هست

گزینه ی  ?Can transfer/donate credits مربوط به این مساله هست که کاربران گروه مورد نظر( گروه در حال ویرایش) بتونن از قابلیت انتقال و اهدا اعتبار استفاده کنن یا خیر    اگه بله باشه که کاربرای گروه مورد نظر میتونن اعتبارشون رو جا ب جا کنن که همون مساله ای ک در بالا گفتم پیش میاد.  شما این گزینه رو فقط برای مدیران انجمنتون روی بله تنظیم کنید تا سوءاستفاده نکنن کاربرها

خواهش میکنم

بله گزینه ای رو که فرمودید رو میشناختم اما به نظرم فعال بودنش هم این حسن رو داره که جذابیت و هیجان تالار افزایش پیدا میکنه.در هر صورت ممنون.فقط یه سوال دیگه دارم که خودم متوجه نشدم و اون سیستم بانک این افزونه است.این سیستم منطقش چیه؟

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت
یه سوال دیگه دارم که خودم متوجه نشدم و اون سیستم بانک این افزونه است.این سیستم منطقش چیه؟

کاملا مثل یک بانک عمل میکنه.که شما حساب بانکی افتتاح می کنید و مقداری پول رو در این حساب بانکی پس انداز می کنید و به پول شما سود تعلق می گیره این مورد برای icredits هم صدق میکنه اما با امتیازی که کاربر در انجمن کسب میکنه.امتیازش رو در حساب بانکی میذاره و عملا نمیتونه ازش استفاده کنه برای مدتی و بهش سود تعلق میگیره....

در economy هم چنین قابلیتی بود با دو نوع حساب جاری و پس انداز و حتی قابلیت دریافت وام توسط کاربرها که این قابلیت ها در icredits محدود شده 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...