رفتن به مطلب

راه اندازی انجمن

ارسال‌های توصیه شده

سلام، اول تبریک و تشکر به تمامی پشتیبانان و فعالین IPB فارسی ، دو سالی که نبودم خیلی خفن پیشرفت داشته

چند سوال دارم + راهنمایی + درخواست

1- چرا فروشگاه غیرفعاله؟

2- آقای نظری پیغام خصوصی شون غیرفعاله، پوسته فعلی رو میخوام بخرم، از کجا سفارش بدم

3- پوسته اختصاصی بخوام سفارش بدم ، یه چیزی مثل همین پوسته انجمن، چند روزه تحویل داده میشه و قیمت تقریبی.

4- انجمن رو برای سایت دانلود میخوام که کاربراش وی آی پی ان، آیا هستن دوستانی که کاربرای اونجا رو با انجمن Sync کنن؟ مثلا اسکریپت VIP Prog

5- دوستانی هم که فرصت پیاده سازی انجمن و نصب مد و هوک و زیباسازی (تقریبا هر امکاناتی که این انجمن داره) رو پیاده کنن ، پیام بفرستن

پیشاپیش ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام

1- چرا فروشگاه غیرفعاله؟

فروشگاه آی پی بی ؟ غیرفعال نیست

2- آقای نظری پیغام خصوصی شون غیرفعاله، پوسته فعلی رو میخوام بخرم، از کجا سفارش بدم

آقای نظری مدتی نیستن شما برای سفارش قالب فعلی با آقای نامنی هماهنگ کنید

3- پوسته اختصاصی بخوام سفارش بدم ، یه چیزی مثل همین پوسته انجمن، چند روزه تحویل داده میشه و قیمت تقریبی.

بازم با آقای نامنی هماهنگ کنید این موضوع رو

4- انجمن رو برای سایت دانلود میخوام که کاربراش وی آی پی ان، آیا هستن دوستانی که کاربرای اونجا رو با انجمن Sync کنن؟ مثلا اسکریپت VIP Prog

سایتتون وردپرس هست؟

خود آی پی بی هم vip member داره ک می تونید استفاده کنید 

لینک ارسال

ممنون

من قبلا کاربر رسمی بودم، الان عادی شدم ظاهرا به خاظر دسترسیه که فروشگاه برام باز نمیشه

آره سایت وردپرس هست که کاربرای وردپرس فقط برای نظردهی تو مطالب ان(که زیاد مهم نیست)

بخش دانلود کلا از وردپرس مجزا هست و از اسکریپت ویژه استفاده میشه

اگه دوستان بتونن انجمن رو با کاربرهای اسکریپت ست کنن فوق العاده میشه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...