رفتن به مطلب

مشکل در پروفایل و مود ها

ارسال‌های توصیه شده

با سلام.من این انجمنو تازه زدم.و اول پروفایل درست بود اما پس نصب چندین مد و هوک الان وقتی میرم تو صفحه پروفایل،صفحه  سفید باز میشه.

22.png

و وقتی رو حال ها یعنی همون moods میزنم صفحه زیر میاد.

24.png

لطفا کم کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 27
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ
  • مدیر کل بازنشسته سایت

سلام

شما مد و هوک هایی رو که نصب کردین یکی یکی غیرفعال کنید تا متوجه بشین مشکل از کدوم مورد بوده...احتمالا فایل های مد و یا هوک به درستی آپلود نشده و یا اینکه مشکلی در نصب بوجود اومده

لینک ارسال

سلام

شما مد و هوک هایی رو که نصب کردین یکی یکی غیرفعال کنید تا متوجه بشین مشکل از کدوم مورد بوده...احتمالا فایل های مد و یا هوک به درستی آپلود نشده و یا اینکه مشکلی در نصب بوجود اومده

البته تو تنظیماتش تو پنل مدریت،ادرس وب سایت و... نداره.

در حالی که بقیه ی مد ها همه ادرس وب سابت و... دارند این تاثیری ندارد

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

دقیقا بعد از نصب Moods این مشکل بوجود اومده؟

آدرس سایتتون رو داخل پروفایلتون وارد کنید تا از این به بعد راحت تر بشه مشکلتون رو بررسی کرد ( آدرس انجمن رو فقط مدیران می تونن مشاهده کنن)

لینک ارسال

دقیقا بعد از نصب Moods این مشکل بوجود اومده؟

آدرس سایتتون رو داخل پروفایلتون وارد کنید تا از این به بعد راحت تر بشه مشکلتون رو بررسی کرد ( آدرس انجمن رو فقط مدیران می تونن مشاهده کنن)

اول که انجمنو درست کردیم و.... مشکلی نبود.

چندین هوک و مد نصب کریدم اینجور شد.

(البته 2 بار هم نام انجمنو عوض کردیم)

مود ها رو هم غیر فعال کردم باززم همینجوریه.

این عکس از تنظیماتشه(moods)

www.nimdagh.ir

26.png

ایین 2 بخش برعکس بقیه ی مد ها خالیه،ربطی به این نداره؟

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

نخیر ربطی به این دو گزینه نداره

شما داخل همون تنظیمات سربرگ دوم یعنی : tab restrictions  گزینه ی Hide for all current and future groups رو احیانا به NO  تغییر ندادین؟ که به احتمال زیاد تغییر دادین. شما این گزینه رو روی yes بذارین و برای تنظیم دسترسی ها از سربرگ other apps به تنظیمات moods مراجعه کنید

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

من الان دیدم که شما  Change Group in UCP رو نصب کردبن و بازم کاری که در پست قبل گفتم رو انجام دادین

شما هر مدی ک نصب کردین اصلا با گزینه ی Hide for all current and future groups? کاری نداشته باشید

این گزینه معنیش این نیست ک مد رو برای همه فعال کنه یا غیر فعال. در وافع مد رو در دید عموم قرار میده که تنظیمات اولیه برخی مد ها به این صورت هست که باید در پروفایل کاربر نمایش داده بشه

لینک ارسال

سلام

نخیر ربطی به این دو گزینه نداره

شما داخل همون تنظیمات سربرگ دوم یعنی : tab restrictions  گزینه ی Hide for all current and future groups رو احیانا به NO  تغییر ندادین؟ که به احتمال زیاد تغییر دادین. شما این گزینه رو روی yes بذارین و برای تنظیم دسترسی ها از سربرگ other apps به تنظیمات moods مراجعه کنید

خیر_روی قابل دیدن است.(روی no است،اگه روی yes بذارم یعنی hidiباشد)

در انجمن قابل دیدن است وقتی روش میزنم  صفحه زیر میاد

24.png

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

شما تنظیماتی رو ک گفتم روی yes بذارین و چک کنید ببینید درست میشه یا نه؟

لینک ارسال

من الان دیدم که شما  Change Group in UCP رو نصب کردبن و بازم کاری که در پست قبل گفتم رو انجام دادین

شما هر مدی ک نصب کردین اصلا با گزینه ی Hide for all current and future groups? کاری نداشته باشید

این گزینه معنیش این نیست ک مد رو برای همه فعال کنه یا غیر فعال. در وافع مد رو در دید عموم قرار میده که تنظیمات اولیه برخی مد ها به این صورت هست که باید در پروفایل کاربر نمایش داده بشه

بله میتونم منظورتون چیه .

اون بخش رو no است یعنی قابل دیدن باشه.

change group ucp هم فقط برا مدیرت قابل دیدن گذاشتم.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...