رفتن به مطلب

یک چیزی به مشکل برخورد! لطفا دوباره تلاش نمایید.

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان

بنده یه مشکلی با ipb4 دارم ایونم اینه که وقتیم میخوام پلاگین جدید نصب کنم یا پلاگین های قبلی رو پاک کنم یا حتی دیسابل کنم .... ارور:

یک چیزی به مشکل برخورد! لطفا دوباره تلاش نمایید.

رو نمایش میده و تا وقتی که فایل hooks.txt رو که در پوشه plugins هست پاک نکنم درست نمیشه

من فک مکنم یه پلاگین یا پوسته ای که مشکل داره نصب شده! میخوام بدونم که از کجا میشه بصورت دستی همه پلاگین ها رو پاک کرد ....؟

+ مشکل از هاستینگ نیست چون یه ipb4 دیگه نصب کردم اون کاملا درست کار میکرد

( این رو هم بگم که در ابتدا ipb3 رو به ipb4 اپدیت کردم و بعد یکی از دوستان پوسته یا پلاگینی که مشکل داشته رو نصب کرده و بعد به هیچ عنوان انجمن بالا نمیومد ... تا من امدم یه ipb4 جدید نصب کردم و وصلش کرد مبه دیتا بیس قبلی .... بالا امده و همه چیزش کار میکنه و هیچ مشکلی نداره جز همین مشکلاتی که گفتم)  :wink:

هم اکنون نیازمند کمک های سبزتان هستیم  :DD:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان بعد از ایجاد تغیرات در قسمت پلاگین ها و اپلیکشین ها ارور یک چیزی به مشکل برخورد! لطفا دوباره تلاش نمایید. میده و دگ سایت باز نمیشه و همجا این ارور میده و بعد که میرم داخل هاست ... داخل پوشه plugins یه فایل به نام hooks.txt ساخته شده که داخل چند خط درهم ورهمه .... که وقتی پاکش میکنم سایت درست میشه و بالا میاد!

چکار کنم؟  :xo:

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

وستان بعد از ایجاد تغیرات در قسمت پلاگین ها و اپلیکشین ها

چه چیز هایی نصب دارید ؟ چه تغییراتی تا الان دادید ؟

لینک ارسال

با سلام :)

چه چیز هایی نصب دارید ؟ چه تغییراتی تا الان دادید ؟

حقیقتا انجمن ما یه مدیر دگ هم داره ... که طبق گفته خودشون موقع نصب پوسته :

http://ipsfarsi.com/files/file/2055-%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D9%88-%D8%AC%D8%B0%D8%A7%D8%A8-universal/

اینترنتشون قطع شده و دگ سایت بالا نیومده  :DD:

عاغا یه  راهی پیشنهاد بدید ... خیلی ضروریه  :wink:

+ راهی هست که ipb4 جدید ریخت و کاربران و انجمن ها و تایپیک ها رو دستی منتقل کرد؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

چیزی که هست اینه این مشکل از قالب سایت به نظر نمی رسه. اگر از نسخه 4.0.8 استفاده می کنید حتما به نسخه 4.0.8.1 ارتقا بدید. اگر نیست فایل های همین نسخه کنونی تون رو دوباره آپلود کنید.

چه App هایی نصب دارید ؟ اون قالب هم پاک کنید

لینک ارسال

چیزی که هست اینه این مشکل از قالب سایت به نظر نمی رسه. اگر از نسخه 4.0.8 استفاده می کنید حتما به نسخه 4.0.8.1 ارتقا بدید. اگر نیست فایل های همین نسخه کنونی تون رو دوباره آپلود کنید.

چه App هایی نصب دارید ؟ اون قالب هم پاک کنید

وحید جان میشه یوزر و پسورد رو واستون پ.خ کنم یه برسی بکنید؟ من خیلی تلاش کردم چند بار ای پی بی جدید نصب کردم و وصل کردم له دیتا بیس ولی فایده ای نداشت..

میشه؟ خیلی برام مهمه ..

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...