رفتن به مطلب

نمایش یک پاپ آپ رو مخ و نصب نشدن هوک

ارسال‌های توصیه شده

سلام.

من یه مشکلی که دارم اینه که اگر یک کاری در تالارم انجام بدم که تالار بهم یه پیام پاپ آپ بده ، بعد از اون به هر لینکی برم اون پیام رو تکرار میکنه.مثلا اگه یه پستی رو ویرایش کنم یه پیام میده میگه پست شما با موفقیت ویرایش شد.حالا اگه برم یه تاپیک دیگه رو فقط باز کنم دوباره پیام میده پست شما با موفقیت ویرایش شد در حالی که من دیگه کاری به ویرایش ندارم. من یه زمانی یه دستکاری هایی توی نوتیفیکیشن ها تو ادمین سایت انجام دادم نمیدونم به اون ربط داره یا نه؟

مووع دیگه اینکه من هر هوک یا مدی رو که میخام نصب کنم این پیام میاد:

Warning: Illegal string offset 'hook_php_version_min' in /home/baxbah/domains/*******************/public_html/admin/applications/core/modules_admin/applications/hooks.php on line 3361

Warning: Illegal string offset 'hook_php_version_max' in /home/baxbah/domains/*****************/public_html/admin/applications/core/modules_admin/applications/hooks.php on line 3361

Warning: Illegal string offset 'required_applications' in /home/baxbah/domains/**********/public_html/admin/applications/core/modules_admin/applications/hooks.php on line 3375

وقتی این پیام میاد ، همینجوری میمونه تا وقتی که اون هوک رو uninstal نکنم

ضمنا اون هوکی که بعد از نصبش این پیام میاد در واقع اصلا کار هم نمیکنه.

ورژن php سرور من هم 5.4 هست و به مدیر سرور گفتم ارتقا بده گفت نمیتوانیم.

این به هیچ مد خاصی ربطی نداره و برای همه میاد.در حالت عادی این پیام وجود نداره.تاپیک مشابه رو هم خوانده ام که می گوید هوک ها رو دونه به دونه غیرفعال کن اما فکر نمیکنم مشکل از اون باشه چون IPB من خامه و اینکه هیچ هوکی به جز پیشفرض های خود IPB نصب نیست

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فایل هارو مجددا روی هاست خود اپلود کنید بجز کانفییگ

دیتابیس رو هم یک بار ریپیر کنید شاید مشکلتون حل شد

لینک ارسال

میشه یکی یکم بیشر راهنمایی کنه؟ من دو تا مشکل جدا گانه مطرح کردم.برای اون مشکل پاپ ها هم همین راه رو پیشنهاد میدید؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

خوب به صورت طبیعی نباید مشکلی در نصب باشه و این خطا ها بیاد.

شما مد شمسی ساز رو هم نصب می کنید همین خطاها ظاهر می شه ؟

لینک ارسال

با سلام

خوب به صورت طبیعی نباید مشکلی در نصب باشه و این خطا ها بیاد.

شما مد شمسی ساز رو هم نصب می کنید همین خطاها ظاهر می شه ؟

بله شمیس ساز رو هم که نصب میکنم همین خطا میاد.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

IPB رو در یک پوشه دیگه نصب کنید و تست کنید که آیا همین مشکلات وجود داره یا خیر. اگر وجود داشته باشه اونجا هم مشکل Host شما هست که مناسب با IPB نیست.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...