رفتن به مطلب

بازنشانی پسورد ادمین از طریق phpmy admin

ارسال‌های توصیه شده

• مدیر کل بازنشسته سایت

ایا امان ریست پسورد ادمین از طریق تیبل های دیتا بیس امکان پذیر است در صورتی که این امکان هست به چه تیبلی باید مراجعه کرد

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

در جدول core_members وجود داره و شما باید دو فیلد members_pass_hash و members_pass_salt رو ویرایش کنید. این دو فیلد با هم وابسته هستن. بهترین راه اینکه که در سیستم شخصی تون نصب کنید و محتویات این دو فیلد رو که با سایت خودتون عوض کنید.

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

با تشکر از پاسخ

موضوعی  که در حین ریست برخوردم این است که یکی از فیلد ها رو نمیشه از مود MD5 برای ریست استفاده کرد در واقع محتویات هگزا فیلد members_pass_salt  به صورت MD5 نمیشه ریست کرد .حال چاره این جریان چیست

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

متوجه منظورتون از reset نمی شم. وقتی از phpmyadmin اون دو فیلد رو تغییر بدید هیچ سیستمی وجود نداره که مانع از این بشه که مقادیر دیتابیس رو تغییر بدید.

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

ببخشید منظور رو سربسته گفتم

فیلد members_pass_salt  در قسمت پسورد یک کد هگزا هست . اسکرین شات رو ملاحظه فرمایید با گذاشتن مقدار روی MD5 به رنگ قرمز در امده

نقل قول

qjekr0i0y44i_t.jpg

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

ببخشید منظور رو سربسته گفتم

فیلد members_pass_salt  در قسمت پسورد یک کد هگزا هست . اسکرین شات رو ملاحظه فرمایید با گذاشتن مقدار روی MD5 به رنگ قرمز در امده

Salt یه چیزه کلمه عبور هم یه چیز دیگه. من اگر درست فهمیدم شما کلممه عبورتون رو MD5 کردید و توی هر دو تا فیلد گذاشتید. خوب این کار منطقی هم نیست اگر بخواید فکر کنید. اگر دو تا فیلد قرار بود یکسان باشن که اصلا اون یکی دیگه ایجاد نمی شد.

راه حل شما همونی هست که گفتم :

سیستم شخصی تون نصب کنید و محتویات این دو فیلد رو که با سایت خودتون عوض کنید.

باید IPS رو هر جای دیگه چه روی سیستم شخصی یا host نصب کنید با همون کلمه عبوری که مد نظر دارید سپس اون دو تا فیلد رو از دیتابیس جدید انتقال بدید.

موفق باشید

لینک ارسال

میتونین با یه یوزر دیگه ثبت نام کنین و پسورد مورد نظرتونو وارد کنین 

شپش از طریق دیتابیس salt و پسورد hash شده رو با یوزر ادمین جایگزین کنین و وارد بشین 

لینک ارسال

Salt یه چیزه کلمه عبور هم یه چیز دیگه. من اگر درست فهمیدم شما کلممه عبورتون رو MD5 کردید و توی هر دو تا فیلد گذاشتید. خوب این کار منطقی هم نیست اگر بخواید فکر کنید. اگر دو تا فیلد قرار بود یکسان باشن که اصلا اون یکی دیگه ایجاد نمی شد.

راه حل شما همونی هست که گفتم :

باید IPS رو هر جای دیگه چه روی سیستم شخصی یا host نصب کنید با همون کلمه عبوری که مد نظر دارید سپس اون دو تا فیلد رو از دیتابیس جدید انتقال بدید.

موفق باشید

من فکر کنم آقای نامنی به یک سری مطالبی توجه نکردند که من کامل براتون شرح میدم دوست عزیز : :)

اولا :‌ بسورد چیه؟‌ سالت چیه ؟

توی برنامه نویسی برای اینکه بسورد ها را نشه به راحتی حدس زد به شکل تبدیل میکنند که بهش هش میگند ..... و انواع مختلفی هست : MD5 SHA1 MySQL و....

سالت چیه :‌ سالت رو اگر به صورت ساده بگم یک بریفیکس یا سافیکس هست که با بسورد هش میشوند و کار حدس زدن بسورد را غیر ممکن میکند ....

ــــــــــــــــــــــــ

چرا اون فیلد قرمز شده ؟؟؟؟؟؟‌ با توجه با اینکه IPB برای هش کردن بسورد ها از الگوریتم MD5 استفاده میکنه و MD5 یک عبارت 32 کارکتری هست ..... و فیلد شما 22 تا جا میگیره اون قرمز شده .....

ــــــــــــــــــــــــ

راه حل چیست؟؟؟؟

https://www.apachefriends.org/download.html

دانلود Xampp و نصب IPB در لوکال هاست ..... جایگزینی سالت و بسورد در سایت اصلی که آقای نامنی اشاره کردند

ــــــــــــــــــــــــ

راه حل فت و فرتوونه که اگر نمیخوای روی سیستمت بریزی یک راه حل دیگه بیشنهاد میکنم .....

1. ابتدا فایل

admin/sources/base/ipsRegistry.php

بیدا کن .....

2. بدنبال خط

$validationStatus  = self::member()->sessionClass()->getStatus();$validationMessage = self::member()->sessionClass()->getMessage();

بگرد ....

3. با :

$validationStatus  = true;#self::member()->sessionClass()->getStatus();$validationMessage = self::member()->sessionClass()->getMessage();self::$handles['member']->setMember(1);

عوضش کن .....

در این حالت ادمین بنل بسورد نمیخواد ! :|

از طریق بنل ادمین بسورد رو عوض کن ......

دوباره فایل رو به حالت عادی بازگردان .....

تمام :-S

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...