رفتن به مطلب

مشکل اسکرین شات ها دانلود داخل تاپیک ها در نسخه 4

mrsman

ارسال‌های توصیه شده

سلام

دوستان متاسفانه من هر چی گشتم نتونستم  Valid postable image extensions را پیدا کنم تا php  رواضافه کنم در نسخه 4 ..لطف می کنید مسیر این تنظیمات را ...یا راهنمای بفرمایید بنده را که چکار باید بکنم که تصویر اسکرین ها موقع ارسال فایل در تایپیک ها نمایش داده شود در این نسخه

مرسی

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

زمانی که شاخه در بخش دریافت فایل ایجاد کردید تنظیمات بخش Forum Topic رو انجام دادید و گزینه  Include screenshot in topic رو فعال کردید ؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

خوب نیاز به افزودن پسوند PHP نداره چون همه تصاویر پسوند های خودشون رو دارند (png).

اگر لود نمی شه براتون ببینید آدرسش دقیقا چیه . اگر آنلاین هست سایت تون آدرس بدید تا چک کنیم.

لینک ارسال

مرسی .. اینم لینک سایت که نمونه ثبت کردم

http://lunaco.pro/topic/4-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D9%85%D9%86%DB%8C%D8%AC%D8%B1-solid-explorer/
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

از آخرین نسخه استفاده می کنید ؟

چون الان آدرس تصاویر شما با آدرس تاپیک گره خورده. شبیه باگی می مونه که چند وقت پیش Fix شده!

لینک ارسال

IPS Community Suite 4.0.8.1 بله این نسخه ی هست که بکار بردم ..به نظرتون راه حل عملی براش وجود داره با ید از منتظر نسخه های جدید باشیم ؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
IPS Community Suite 4.0.8.1 بله این نسخه ی هست که بکار بردم ..به نظرتون راه حل عملی براش وجود داره با ید از منتظر نسخه های جدید باشیم ؟

من چک می کنم، اگر راه حلی براش بود اطلاع میدم ولی فکر می کنم باگ هست!

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

این مشکل همون طور که گفتم باگ هست و در نسخه 4.0.9 رفع خواهد شد.

منبع :

https://community.invisionpower.com/4bugtrack/4081-download-support-topic-screenshot-r6655/
لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...